První video na Samsung DeX. Nahradí notebooky?

 S novým telefonem Galaxy S8, přišla i nová DeX stanice, kde umístíte svůj mobilní telefon a připojíte ho k monitoru, myši a klávesnici. V té chvíli máte počítač přímo před sebou. Marketingový název je „nechte notebook doma“, ale buďme upřímní, práce na mobilu v DeX stanici nebude nic skvělého. Ovšem pro ty lidi, kteří využívají […]

DeX stanice

 S novým telefonem Galaxy S8, přišla i nová DeX stanice, kde umístíte svůj mobilní telefon a připojíte ho k monitoru, myši a klávesnici. V té chvíli máte počítač přímo před sebou. Marketingový název je „nechte notebook doma“, ale buďme upřímní, práce na mobilu v DeX stanici nebude nic skvělého. Ovšem pro ty lidi, kteří využívají multimédia, office bude plně dostačující.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=64&v=P4u6BZAkjqM

Avšak to neznamená, že se většině lidem hodit DeX stanice nebude, ale společnost Samsung se rozhodla, že vytvoří na tuto funkci reklamu. V klipu vidíte novináře, který cestuje do vzdáleného místa, kde bude moci něco sepsat a publikovat.

K tomu, aby to vyšlo, stačí pouze Galaxy S8 a DeX stanice, kterou si může vzít opravdu kamkoliv. Pak stačí pouze najít monitor v Internetové kavárně a veškerá data může dát dohromady. Následně poslat ke zpracování.

Reklamní video taktéž ukazuje multitasking a video hovory mezitím, co je uživatel připojen v DeX módu.

Určitě DeX stanice nenahradí notebook, ale ulehčí práci mnoha lidem.