„PUBG Mobile na Esports World Cup s 3 miliony dolarů v cenách“

Mobilní hra PUBG Mobile byla potvrzena jako nejnovější hra, která se objeví na prvním Esports World Cup v Rijádu tento rok. Celková výše ceny činí 3 miliony dolarů, jelikož tato soutěž…

"PUBG Mobile na Esports World Cup s 3 miliony dolarů v cenách"

Mobilní hra PUBG Mobile byla potvrzena jako nejnovější hra, která se objeví na prvním Esports World Cup v Rijádu tento rok. Celková výše ceny činí 3 miliony dolarů, jelikož tato soutěž – nový PUBG Mobile World Cup – má nahradit již lukrativní PUBG Mobile World Invitational.

Esports World Cup je součástí iniciativy Saúdské Arábie, která se snaží propagovat zemi jako centrum herního průmyslu. Navazuje na události jako Gamers8, osm týdnů trvající sérii esportových turnajů a událostí zaměřených na hraní her.

Tento krok je důležitým krokem směrem k rozvoji herní scény a podpoře esportu ve středovýchodním regionu. Místní hráči a fanoušci mají tak možnost zapojit se do světově uznávaných akcí a soutěžit s těmi nejlepšími hráči.

FAQ:
1. Kdo se může zúčastnit Esports World Cup?
– Soutěž je otevřená pro všechny hráče PUBG Mobile, bez ohledu na jejich původ.

2. Jak se kvalifikovat na PUBG Mobile World Cup?
– Kvalifikace probíhají online přes herní turnaje a kvalifikační akce.

3. Kde se bude Esports World Cup konat?
– První ročník Esports World Cup se uskuteční v Rijádu, hlavním městě Saúdské Arábie, a nabídne hráčům skvělé prostředí pro soutěžení a networking.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/pubg-mobile/confirmed-to-be-at-esports-world-cup/