Quake trilogie na emulátoru v telefonu Android

Emulujte prostředí pro Quake Engine a zahrajte si na mobilu v rámci aplikace Quake Touch herní Quake Trilogií.

Zahrajte si Quake Trilogií na svém mobilním telefonu. K dispozici je přímo i samotný návod. Uživatel vytvořil video návod, se kterým dostanete hru Quake i na svůj mobilní telefony. Fungují takhle všechny tři hry. Pravdou je, že k tomu potřebujete alespoň technické dovednosti.

Ve videu se dozvíte, jak použít zdrojový kód Quake aplikace. S aplikací Quad Touch získáte tři původní hry. Pokud patříte mezi ty, kteří nikdy nic nepřeváděli do emulátoru, tak můžete být lehce zmateni. Jde o aplikaci Quad Touch, kde musíte vložit kód Quake a s tím začnete emulovat Quake engine. To znamená, že emulujete celou původní trilogií hry.

Quake Touch nemá žádné herní data, takže tato herní data musíte do aplikace dostat například z původní hry z PC. Jakmile tyto soubory do emulátoru nahrajete, tak si zahrajete například první díl této trilogie. Záleží, které hry máte k dispozici.

První díl Quake vyšel v roce 1996. Quake 3 aréna je poslední hrou, kterou si v rámci Quad Touch budete moci zahrát a je známá především v rámci esportu, kde je online hra pro více hráčů.