Qualcomm přináší do mobilních her technologii upscalingu s Game Super Resolution (GSR)

Qualcomm představuje novou technologii upscalingu her pro mobilní telefony s názvem Game Super Resolution (GSR), která má za cíl přinést do mobilních her funkce podobné DLSS a FSR. Tuto technologii bude možné využít k zvýšení nastavení, snížení nároků na výkon, zvýšení snímkové frekvence a prodloužení výdrže baterie. GSR bude

Qualcomm přichází s novou technologií upscalingu her pro mobilní telefony s názvem Game Super Resolution (GSR). Tato technologie má za cíl přinést do mobilních her funkce podobné DLSS a FSR, které zvyšují rozlišení při nižší spotřebě energie. GSR je funkčně totožný s FSR 1.0, ale tvrdí se, že je rychlejší. Tuto technologii bude možné využít k zvýšení nastavení, snížení nároků na výkon, zvýšení snímkové frekvence a prodloužení výdrže baterie.

Qualcomm plánuje tuto technologii přinést do řady mobilních her, včetně Call of Duty: Warzone, Naraka Mobile, Jade Dynasty: New Fantasy a Return to Empire. GSR nebude vyžadovat procesor Snapdragon a bude k dispozici pro mobilní telefony na obou platformách, i když na Androidu bude běžet lépe.

Co je Game Super Resolution (GSR)?

GSR je technologie upscalingu her od společnosti Qualcomm pro mobilní telefony, která má za cíl přinést funkce podobné DLSS a FSR.

Je GSR funkčně totožný s FSR?

Ano, GSR je funkčně totožný s FSR 1.0, ale tvrdí se, že je rychlejší.

Jak může GSR pomoci v mobilních hrách?

GSR může pomoci zvýšit nastavení her, snížit nároky na výkon, zvýšit snímkovou frekvenci a prodloužit výdrž baterie.

Které mobilní hry budou moci využít GSR?

GSR bude k dispozici pro řadu mobilních her, včetně Call of Duty: Warzone, Naraka Mobile, Jade Dynasty: New Fantasy a Return to Empire.

Bude GSR dostupný i pro iOS?

Ano, GSR nebude vyžadovat procesor Snapdragon a bude k dispozici pro mobilní telefony na obou platformách, i když na Androidu bude běžet lépe.