Vypnout reklamy

Qualcomm Snapdragon Wear 429 je čip postaven na mobilním čipu Snapdragon 429. Avšak tentokrát tento Wear 429 míří do chytrých hodinek.

19.7.2019

Qualcomm vyvíjí čip Snapdragon Wear 429

Nový čip Snapdragon Wear 429 bude mít podporu 64-bit. Jak to tak vidíme, tak podpora 32-bit aplikací pomalu končí a vypadá to, že již nemá smysl se stoupajícími nároky na výkon.

Qualcomm představil Snapdragon Wear 3100 minulý rok v září, ale čip disponoval stejným procesorem jako předchůdce Wear 2100 s architekturou Cortex-A7.

Nyní máme zprávu o tom, že firma pracuje na nové platformě, která se jmenuje WTP2700 a WTP429W (WTP je zkratka pro “wearable testing platform” a tedy test čipů pro horinky) a vypadá to, že je postaven na čipu Snapdragon 429 pro chytré telefony.

Snapdragon 845

Snapdragon 429 je postaven na 12 nm FiNFET procesu a přichází se čtyřmi CPU jednotkami s jádrem Cortex-A53 na frekvenci 2GHz. Čip podporuje 64-bit, takže nové hodinky budou mít lepší kompatibilitu s moderním softwarem. Taktéž Snapdragon Wear 429 bude mít podporu Bluetooth 5.0 a LTE modemu. Podpora EMMC 5.1 pro rychlejší úložiště.

Teď si počkáme, až budou tyto informace oficiálně potvrzeny.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.