Rainbow Six Mobile: Vysoce očekávaná taktická střílečka přichází na mobil!

Rainbow Six Mobile přináší nejnovější taktickou střílečku zdarma s unikátními herními mechanismy také na mobilní zařízení. Zjistěte více o plánovaném vydání této hry, jejích funkčnostech a uzavřených beta testech. Přihlaste se nyní a zažijte nové schopnosti postav a ničivost prostředí přímo na vašem mobilu!

Rainbow Six je značka především pro fanoušky stříleček již po několik desetiletí, a i když můžeme vyprávět o jeho dlouhé historii, zaměříme se raději na novější vydání. Aktuálním hitem v sérii je Rainbow Six Siege, a tuto značku si nyní mohou užít i majitelé mobilních zařízení díky nové taktické střílečce Rainbow Six Mobile.

Po úspěšném prvním fázi uzavřené beta testování z minulého roku je nyní hráčům umožněno se pozvat do beta testy druhé fáze na jaře tohoto roku, které přinesou ještě lepší zážitek ze hry.

Rainbow Six Siege nabízí hráčům hlubokou taktickou hru a zaměřuje se na ničení prostředí či schopnosti postav. Ničení map z této hry je co dělá ze hry speciální hru, kde hráči mohou zničit a tvarovat vybrané části mapy, aby vytvořili nové úhly útoku. To vše je pak podepřeno různými schopnostmi postav, jakými jsou zdravotní zlepšení, otravné pasti a mnoho dalšího.

Mobilní verze hry Rainbow Six Mobile se bude snažit přenést tyto unikátní herní mechaniky do kapesných zařízení. Ubisoft, vývojář hry, s tím věří, že uspějí v tomto báječném úsilí.

Na jaře tohoto roku se dozvíme, zda se jim to podaří. Pokud jste fanouškem této značky, můžete se těšit na oficiální webové stránky, kde se budou později tento rok otevírat přihlášky do uzavřené beta verze hry.