Vypnout reklamy

Když slyšíme značku Razer, tak se nám vybaví herní myši nebo klávesnice. Taktéž určitě nebudou chybět high-end herní notebooky. Nicméně je něco, s čím není Razer ztotožněn. Jedná se o chytré telefony. Na tohle spousta lidí čekalo od dob, kdy započal startup Nextbit – společnost, která stojí za telefonem z Kickstarter: Robin. WATCH for our […]

12.10.2017

Razer něco oznámí 1. listopadu. Může to být herní chytrý telefon?

Když slyšíme značku Razer, tak se nám vybaví herní myši nebo klávesnice. Taktéž určitě nebudou chybět high-end herní notebooky. Nicméně je něco, s čím není Razer ztotožněn. Jedná se o chytré telefony.

Na tohle spousta lidí čekalo od dob, kdy započal startup Nextbit – společnost, která stojí za telefonem z Kickstarter: Robin.

V červnu samotný šéf společnosti Raze řekl, že nevidí na trhu žádný mobilní zařízení nebo software platformu, která by plně zařídila mobilní hráče. V tomto ohledu je zde velký potenciál.

To vede k tomu, že by společnost Razer mohla vydat nějaký chytrý telefon nebo malý tablet pro hráče. Do 1. Listopadu můžeme prozatím pouze spekulovat.

Buroň Tomáš
Tágy: