Vypnout reklamy
3.9.2018

Razer Phone 2 potvrzen – lehce vylepšený oproti předchůdci

Razer potvrdil již druhou řadu herního telefon Razer Phone. Razer je firma, která se zaobírá hlavně herním příslušenstvím k PC nebo ke konzolím. Jedná se třeba o herní klávesnice, myši nebo sluchátka. Avšak Razer se vrhl také na telefony. 

Razer chce do mobilních telefonu přenést služby z PC. Jak to udělá, to prozatím nevíme, ale pravděpodobně se jedná o zGold peněženku, platformu pro oceňování hráčů a také Razer herní obchod.

Razer telefon

Razer telefon

Vyšší výkon

Navýšení výkonu se u nového telefonu bude konat z důvodu nového čipu Snapdragon 845. První model nabídl obnovovací frekvenci 120Hz, což u nového očekáváme také.

Vylepšený fotoaparát

Telefon měl však špatný foťák, takže se očekává mírné zlepšení v této oblasti. Avšak, když se jedná o herní telefon, proč by to Razer dělal. Nicméně Razer má ve svém oboru konkurenci a to je herní telefon Asus ROG Phone, který nabízí i zajímavé příslušenství, rychlejší takt u čipu Snapdragon 845.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.