Vypnout reklamy

Razer spojuje své síly s firmou Tencent

Razer podle nepotvrzených informací chtěl vzdát boj na území herních telefonu a to po dvou letech vývoje herních telefonu. Nicméně tyto spekulace byly nepotvrzené a podle všeho tak společnost pracuje na Razer Phone 3. Potvrzuje to i nová spolupráce s firmou Tencent.

Tencent jsou vývojáři, kteří stojí za hrou PUBG Mobile. Pro ty z vás, kteří neví, co to PUBG Mobile je, tak menší připomenutí. Jedná se o hru ve stylu battle-royale. PUBG Mobile je mnohem více populární na mobilu, než na PC a konzolích. Nabízí hru pro více hráčů, kde je důležité přežít. Hru si již stáhlo přes 100 miliónů hráčů.

Hra PUBG Mobile Lite
Hra PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile na high-end telefonech

Hra už také získala pár hodnotných cen. PUBG Mobile výborně funguje na high-end telefonech a Razer s Tencent chtějí podle všeho spojit síly a optimalizovat tyto hry pro telefony Razer.

Razer Phone 2 herní telefon
Razer Phone 2 herní telefon

Avšak hardwarová optimalizace je jenom jedná část této strategické spolupráce. Firmy budou společně pracovat na softwaru i službách. Tato spolupráce nám tak trochu říká, že firma Razer to jen tak s herními telefony nevzdá. Není však stále oficiálně potvrzená práce na novém herním telefonu Razer Phone 3.