Vypnout reklamy
23.3.2019

Razer spojuje své síly s firmou Tencent

Razer podle nepotvrzených informací chtěl vzdát boj na území herních telefonu a to po dvou letech vývoje herních telefonu. Nicméně tyto spekulace byly nepotvrzené a podle všeho tak společnost pracuje na Razer Phone 3. Potvrzuje to i nová spolupráce s firmou Tencent.

Tencent jsou vývojáři, kteří stojí za hrou PUBG Mobile. Pro ty z vás, kteří neví, co to PUBG Mobile je, tak menší připomenutí. Jedná se o hru ve stylu battle-royale. PUBG Mobile je mnohem více populární na mobilu, než na PC a konzolích. Nabízí hru pro více hráčů, kde je důležité přežít. Hru si již stáhlo přes 100 miliónů hráčů.

Hra PUBG Mobile Lite
Hra PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile na high-end telefonech

Hra už také získala pár hodnotných cen. PUBG Mobile výborně funguje na high-end telefonech a Razer s Tencent chtějí podle všeho spojit síly a optimalizovat tyto hry pro telefony Razer.

Razer Phone 2 herní telefon
Razer Phone 2 herní telefon

Avšak hardwarová optimalizace je jenom jedná část této strategické spolupráce. Firmy budou společně pracovat na softwaru i službách. Tato spolupráce nám tak trochu říká, že firma Razer to jen tak s herními telefony nevzdá. Není však stále oficiálně potvrzená práce na novém herním telefonu Razer Phone 3.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.