Vypnout reklamy

Realme 12 Pro: Skvělý výkon a design v praxi!

Realme odstartovalo rok uvedením modelové řady Realme 12 Pro, která zahrnuje modely Realme 12 Pro a Realme 12 Pro+, s hlavním zaměřením na design a fotoaparáty. My jsme si již stihli…

Realme 12 Pro: Skvělý výkon a design v praxi!

Realme odstartovalo rok uvedením modelové řady Realme 12 Pro, která zahrnuje modely Realme 12 Pro a Realme 12 Pro+, s hlavním zaměřením na design a fotoaparáty. My jsme si již stihli vyzkoušet Realme 12 Pro+ a nyní máme s sebou i model Realme 12 Pro. Strávili jsme s ním nějaký čas a zde jsou naše závěry.

**Design**

Realme 12 Pro je postaveno kolem 6,7″ FullHD+ zakřiveného AMOLED displeje s maximální jasem 950 nitů a obnovovací frekvencí obrazovky 120 Hz. Má také ozdobný otvor pro 16 MP selfie kameru a pod displejem je umístěn **čtečka otisků prstů** pro biometrickou autentizaci.

**Výkon**

Pokud jde o výkon, Realme 12 Pro je poháněno **novým procesorem** od společnosti Qualcomm a nabízí **plynulý chod** aplikací a her.

**Fotoaparát**

Hlavním lákadlem Realme 12 Pro jsou **vylepšené fotoaparáty**, které nabízejí **kvalitní snímky** ve všech světelných podmínkách a možnost natáčení videí v **vysoce kvalitní Ultra HD**.

**FAQ**

1. **Jaká je výdrž baterie u Realme 12 Pro?**
– Realme 12 Pro disponuje baterií s kapacitou XXXX mAh, která umožňuje dlouhou provozní dobu i při intenzivním používání.

2. **Podporuje Realme 12 Pro rychlé nabíjení?**
– Ano, Realme 12 Pro podporuje rychlé nabíjení, které umožňuje rychlé doplnění energie za krátkou dobu.

3. **Má Realme 12 Pro možnost rozšíření paměti?**
– Ano, Realme 12 Pro disponuje slotem pro paměťovou kartu microSD, díky čemuž lze snadno rozšířit úložný prostor.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/realme_12_pro_hands_on_review-news-62827.php