Realme 12+ se objevuje na TENAA, odhalují se specifikace

Realme nedávno oficiálně představilo modely 12 Pro a 12 Pro+ a nyní to vypadá, že rodina 12 dostane dalšího člena, alespoň v Číně. Realme 12+ totiž právě obdrželo certifikaci pro prodej…

Realme 12+ se objevuje na TENAA, odhalují se specifikace

Realme nedávno oficiálně představilo modely 12 Pro a 12 Pro+ a nyní to vypadá, že rodina 12 dostane dalšího člena, alespoň v Číně. Realme 12+ totiž právě obdrželo certifikaci pro prodej od čínské organizace TENAA.

Jako obvykle při takových příležitostech získáváme seznam specifikací. Je však stále nejasné, jaký čipset bude model pohánět. Pro srovnání, 12 Pro je vybaven čipsetem Snapdragon 6 Gen 1 a Pro+ zvolil čipset Snapdragon 7s Gen 2.

Je tedy možné, že i Realme 12+ bude vybaven procesorem od Qualcommu, ale není jasné, o jaký přesně čipset půjde. Bude však spárován…

FAQ:
1. Jaké možnosti připojení nabízí model Realme 12+?
– Realme 12+ nabízí standardní možnosti připojení, jako je Wi-Fi a Bluetooth, ale konkrétní specifikace nejsou zatím známy.

2. Jaká je velikost displeje u modelu Realme 12+?
– Podle dostupných informací by měl být displej modelu Realme 12+ prostorný a poskytovat skvělý vizuální zážitek, ale konkrétní velikost zatím nebyla sdělena.

3. Jaká je kapacita baterie u modelu Realme 12+?
– Zatím nebyly zveřejněny konkrétní informace o kapacitě baterie u modelu Realme 12+. Nicméně, vzhledem k tomu, že se jedná o zařízení z řady Realme 12, můžeme očekávat solidní výdrž baterie.

Zvýrazněná klíčová slova: Realme, 12+, certifikace, specifikace, čipset, Snapdragon, připojení, displej, baterie, výdrž.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/realme_12_shows_up_on_tenaa_specs_outed-news-61458.php