Vypnout reklamy

Realme 7 vstoupil na český trh

Vydáno dne: 12.11.2020

Realme 7 série je v české republice v prodeji. Dva telefony, které získali také certifikaci TUV Rheinland a prošlo tak několika testy pro klasické používání mobilního telefonu. Certifikace značí kvalitu.

Série Realme 7 se dostala na český trh. Značka realme je v této době nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonu. Prodej odstartoval již 7. října 2020.

Série Realme 7 je dokonalá pro mladé lidi, kteří potřebují zařízení co s nimi dokáže udržet krok a to je právě Realme 7. Telefon disponuje technologií SuperDart a tedy nabíjení s ultra dlouhou životností baterie.

Realme 7
Realme 7

Realme 7 Pro – 65W nabíjecí evoluce

Realme 7 Pro představuje evoluci v nabíjení a to díky výkonné nabíječce 65W, která zvládne za 34 minut nabít telefon na 100%. Jde tak prozatím o nejrychlejší nabíjení telefonu ve střední třídě.

Telefon disponuje 4500mAh baterií, hlavní fotoaparát 64MPx a 32MPx přední fotoaparát.

Čip Snapdragon 720G a 6.4 palcový SAMOLED displej. Telefon je skvělý pro začínající fotografy.

Realme 7 a Realme 7 Pro

Tento telefon zase nabízí 30W Dart nabíjení s kapacitou baterie 5000mAh. Jedná se o standardní telefon a díky hernímu procesoru MediaTek Helio G95 zvládne i náročnější hry.

Je potřeba zmínit, že telefon disponuje ultra jemným displejem s obnovovací frekvencí 90Hz. Dále je v nabídce 48MPx hlavní kamera a 16MPx selfie kamera. Jedná se o skvělý telefon pro hráče.

TUV certifikát
TUV certifikát

Telefony zároveň prošly spolehlivostí TUV Rheinland. Pro získání certifikace je potřeba splnit 22 hlavních a 38 menších testů, které pokrývají mnoho běžných scénářů používání.

I telefony, které nejsou určené na hry potřebují silný čip

Jak už jistě víte, tak výkonný vlajkový čip není potřeba jen pro herní telefon, ale také pro práci. V dnešní době jsou již složitější web stránky s videí, spousty obrázku, které dokážou tak trošku zahltit procesor i paměť. Realme 7 telefon však má vyladěný čip MediaTek Gelio G95 u standardní verze Realme 7 a u verze Realme 7 Pro má telefon čip Snapdragon 720G.

Dostupnost realme 7

Cena telefonu se pohybuje od 4 999,- Kč a 7 999,- Kč za realme 7 Pro.

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy S21 s Exynos procesorem bude lepší než Snapdragon 875?
Samsung Exynos 880

Samsung Galaxy S21 s Exynos procesorem bude lepší než Snapdragon 875, alespoň to tak vypadá podle testů. Jak to bude Přečíst si více

Nokia 9.3 PureView, 7.3 5G a 6.3 dorazí do konce tohoto roku

Telefony od společnost HMD Global, které byly neustále odsouvány od září, tak by měly dorazit do konce tohoto roku. Tak Přečíst si více

Oppo A15 specifikace
Oppo A15

Oppo A15 dorazí s celkem silným procesorem a to do telefonu, který nebude nikterak drahý. Nevíme však, jestli dorazí do Přečíst si více

Realme 7 5G představen s Dimensity 800U
Realme 7

Realme 7 5G oficiálně představen. Tento telefon dorazí ne Evropský trh a to již na konci listopadu. Telefon by měl Přečíst si více

Tágy: