Realme 7 vstoupil na český trh

Realme 7 série je v české republice v prodeji. Dva telefony, které získali také certifikaci TUV Rheinland a prošlo tak několika testy pro klasické používání mobilního telefonu. Certifikace značí kvalitu.

Realme 7

Série Realme 7 se dostala na český trh. Značka realme je v této době nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonu. Prodej odstartoval již 7. října 2020.

Série Realme 7 je dokonalá pro mladé lidi, kteří potřebují zařízení co s nimi dokáže udržet krok a to je právě Realme 7. Telefon disponuje technologií SuperDart a tedy nabíjení s ultra dlouhou životností baterie.

Realme 7
Realme 7

Realme 7 Pro – 65W nabíjecí evoluce

Realme 7 Pro představuje evoluci v nabíjení a to díky výkonné nabíječce 65W, která zvládne za 34 minut nabít telefon na 100%. Jde tak prozatím o nejrychlejší nabíjení telefonu ve střední třídě.

Telefon disponuje 4500mAh baterií, hlavní fotoaparát 64MPx a 32MPx přední fotoaparát.

Čip Snapdragon 720G a 6.4 palcový SAMOLED displej. Telefon je skvělý pro začínající fotografy.

Realme 7 a Realme 7 Pro

Tento telefon zase nabízí 30W Dart nabíjení s kapacitou baterie 5000mAh. Jedná se o standardní telefon a díky hernímu procesoru MediaTek Helio G95 zvládne i náročnější hry.

Je potřeba zmínit, že telefon disponuje ultra jemným displejem s obnovovací frekvencí 90Hz. Dále je v nabídce 48MPx hlavní kamera a 16MPx selfie kamera. Jedná se o skvělý telefon pro hráče.

TUV certifikát
TUV certifikát

Telefony zároveň prošly spolehlivostí TUV Rheinland. Pro získání certifikace je potřeba splnit 22 hlavních a 38 menších testů, které pokrývají mnoho běžných scénářů používání.

I telefony, které nejsou určené na hry potřebují silný čip

Jak už jistě víte, tak výkonný vlajkový čip není potřeba jen pro herní telefon, ale také pro práci. V dnešní době jsou již složitější web stránky s videí, spousty obrázku, které dokážou tak trošku zahltit procesor i paměť. Realme 7 telefon však má vyladěný čip MediaTek Gelio G95 u standardní verze Realme 7 a u verze Realme 7 Pro má telefon čip Snapdragon 720G.

Dostupnost realme 7

Cena telefonu se pohybuje od 4 999,- Kč a 7 999,- Kč za realme 7 Pro.