Vypnout reklamy

Realme C65 5G potvrzen pro Indie, brzy na trhu

Realme potvrdilo příchod cenově dostupného telefonu C65 5G do Indie. Telefon se nedávno objevil na internetu a podle oficiálního účtu Realme X pro Indii bude zařízení dostupné za méně než 10…

Realme C65 5G potvrzen pro Indie, brzy na trhu

Realme potvrdilo příchod cenově dostupného telefonu C65 5G do Indie. Telefon se nedávno objevil na internetu a podle oficiálního účtu Realme X pro Indii bude zařízení dostupné za méně než 10 000 INR (přibližně 119 $ nebo 112 €).

Realme označuje C65 5G jako „nejrychlejší vstupní smartphone s podporou 5G“ a podle uniklých informací bude poháněn čipsetem MediaTek Dimensity 6300.

Telefon slibuje budoucnost doslova na dosah ruky a nabídne uživatelům možnost využívat rychlostí sítě 5G za dostupnou cenu. S novým telefonem od Realme se můžeme těšit na špičkový výkon a moderní technologie.

FAQ:
1. Jaká je předpokládaná dostupnost telefonu Realme C65 5G na trhu?
– Realme zatím nezveřejnilo konkrétní datum, ale telefon by měl být brzy dostupný v Indii a pravděpodobně i na dalších trzích.

2. Jaké další technologické novinky přinese telefon Realme C65 5G?
– Kromě podpory sítě 5G bude telefon vybaven dalšími moderními funkcemi a vylepšeními, které Realme zatím nezveřejnilo.

3. Bude cena telefonu Realme C65 5G odpovídat jeho vlastnostem a výkonu?
– Realme si klade za cíl nabídnout uživatelům kvalitní smartphone s podporou sítě 5G za dostupnou cenu, která by měla odpovídat výkonu a funkcím zařízení.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/realme_c65_5g_officially_confirmed_coming_soon_to_india-news-62508.php