Vypnout reklamy

Realme GT 6 series se tento měsíc dostává na indický trh

Realme oslavil nedávno své šesté výročí a k ocenění tohoto milníku oznámil značka, že plánuje uvést na trh sérii Realme GT 6 v Indii, čímž označuje návrat GT řady na největší…

Realme GT 6 series se tento měsíc dostává na indický trh

Realme oslavil nedávno své šesté výročí a k ocenění tohoto milníku oznámil značka, že plánuje uvést na trh sérii Realme GT 6 v Indii, čímž označuje návrat GT řady na největší trh Realme po dvouleté pauze.

Tuto informaci přináší zakladatel a CEO Realme, Sky Li, který také odhalil, že značka prodala v Indii 100 milionů smartphonů během posledních pěti let. Celý dopis od Liho si můžete přečíst níže.

Legenda se vrací! 🔥Náš zakladatel a CEO, Sky Li, má něco, na co každý fanoušek Realme čekal. Připravte se na nejvíce očekávanou sérii! 🥳…

**FAQ:**

1. **Kdy bude séria Realme GT 6 oficiálně uvedena na indickém trhu?**
Plánovaný termín pro oficiální uvedení série Realme GT 6 v Indii zatím nebyl zveřejněn. Sledujte oficiální kanály Realme pro nejnovější aktualizace.

2. **Jaké novinky můžeme očekávat od Realme GT 6?**
Detaily o specifikacích a funkcích budou postupně odhalovány před oficiálním uvedením série. Očekává se, že Realme GT 6 nabídne pokročilé technologie a výkonnostní prvky.

3. **Bude série Realme GT 6 dostupná v dalších regionech mimo Indii?**
Realme zatím nepotvrdil plány na globální dostupnost série GT 6. Nicméně, po uvedení na indickém trhu může být možné, že se dostane i do dalších zemí.

Sledujte Realme pro další informace o sérii GT 6 a připravte se na inovativní a výkonnou novinku od této populární značky.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/realme_gt_6_series_india_launch_teased-news-62769.php