Realme GT 6T s displejem LTPO 120Hz

Realme potvrdil některé klíčové specifikace modelu GT 6T, který se bude oficiálně představovat v Indii 22. května. Zatímco podrobnosti o specifikacích GT 6T nejsou známy, značka oznámila, že telefon bude disponovat…

Realme GT 6T s displejem LTPO 120Hz

Realme potvrdil některé klíčové specifikace modelu GT 6T, který se bude oficiálně představovat v Indii 22. května. Zatímco podrobnosti o specifikacích GT 6T nejsou známy, značka oznámila, že telefon bude disponovat **dírkovým displejem** s jasem 6 000 nitů.

Jedná se o 8T LTPO panel s obnovovací frekvencí **120Hz** a ochranou Gorilla Glass Victus 2, avšak Realme zatím nezveřejnilo jeho úhlopříčku a rozlišení.

Dříve Realme potvrdilo, že GT 6T bude vybaven baterií s kapacitou **5 000 mAh** a rychlonabíjením **120W**, čímž se stane prvním smartphonem v Indii poháněným čipem **Snapdragon 7+ Gen 3**…

**FAQ:**

1. Jaké další funkce můžeme očekávat u modelu Realme GT 6T?
– Realme zatím neprozradilo další specifikace, ale je pravděpodobné, že telefon bude mít pokročilé fotoaparáty a moderní funkce jako **5G konektivita**.

2. Kdy bude model Realme GT 6T dostupný pro veřejnost?
– Oficiální představení modelu GT 6T proběhne v Indii 22. května a následně se očekává uvedení na trh v dalších regionech.

3. Jaká bude cena modelu Realme GT 6T?
– Cena GT 6T zatím není známá, avšak díky svým špičkovým specifikacím lze očekávat, že telefon bude nabízen v **vyšší cenové kategorii**.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/realme_gt_6t_display_specs-news-62943.php