Reálná fotografie LG G6

Nedávno jsme mohli vidět prototyp LG G6, který jsme zde nezveřejnili z důvodu, protože jsme čekali na živé fotky tohoto mobilního telefonu. Na serveru Business Insider vyšla fotografie LG G6. Ta vypadá na model, který se bude prodávat. Na zadní straně bude snímač otisků prstů a dvojí fotoaparát, se stejnou kvalitou jako má LG V20 a […]

LG G6 mobilní telefon

Nedávno jsme mohli vidět prototyp LG G6, který jsme zde nezveřejnili z důvodu, protože jsme čekali na živé fotky tohoto mobilního telefonu. Na serveru Business Insider vyšla fotografie LG G6. Ta vypadá na model, který se bude prodávat.

Na zadní straně bude snímač otisků prstů a dvojí fotoaparát, se stejnou kvalitou jako má LG V20 a LG G5. Díky této kameře dokáže uživatel udělat rozmazané pozadí, tak jako třeba na iPhone 7 Plus portrét mód.

LG G6

LG G6

LG G6 se představí tento měsíc. Přesněji 26. února a bude mít Snapdragon 821, 5.7 palcový displej, rozlišení 2880 x 1440px a poměr stran 18:9.

Původně se mluvilo, že LG G6 dostane silný Snapdragon 835 chipset, ale Samsung oznámil, že všechny tyto chipsety vykoupil z důvodu, aby je nikdo jiný před ním neměl. Samsung pracoval na chipsetu Snapdragon 835 společně. Ovšem tento chipset bude použit v telefonu Samsung pouze v US.

Nový chipset má totiž lepší výkon i ve hrách. Je zpracován na 10nm procesu, což je lepší jak pro výdrž baterie, tak i samotné efektivnosti.