Recenze Braid Anniversary Edition – Je čas znovu navštívit nadčasovou klasiku

Mnozí z nás stále ještě nerozumí úplně tomu, jak čas funguje, ale to nás nezastaví před tím, abychom ho nepřetvořili v narativní zařízení s chronologickou supervýkonností. Když vývojáři poprvé uvědomili, že…

Recenze Braid Anniversary Edition - Je čas znovu navštívit nadčasovou klasiku

Mnozí z nás stále ještě nerozumí úplně tomu, jak čas funguje, ale to nás nezastaví před tím, abychom ho nepřetvořili v narativní zařízení s chronologickou supervýkonností. Když vývojáři poprvé uvědomili, že čas lze manipulovat různými způsoby, stal se hvězdou ve světě herního designu, přičemž jedním z hlavních protagonistů byl Jonathan Blow.

Tento tvůrce slavnostně vytvořil hru Braid během několika let pomocí svých zdrojů a spoluprací s umělcem Davidem Hellmanem. Hra explodovala v popularitě jako kreativní 2D puzzle platformer s ne-lineárním narativem, který pomohl posílit argument pro videohry jako uměleckou formu. Nyní více než 16 let později přichází na Netflix jako Braid Anniversary Edition.

Braid Anniversary Edition nabízí hráčům možnost prožít tento kultovní titul s vylepšenou grafikou a dalšími novinkami. Tento remasterovaný titul přináší staronový zážitek, který bude potěšením pro fanoušky původní hry i nové hráče.

Jonathan Blow se stal průkopníkem ve využívání času jako herního prvku a Braid dodnes patří mezi vysoce oceňované tituly. Jeho příběh, zvraty a originální design hry ho staví do role kultovního fenoménu herního průmyslu.

FAQ:
1. Jaké novinky přináší Braid Anniversary Edition?
Braid Anniversary Edition nabízí hráčům vylepšenou grafiku, nový zvukový design a další obsah, který dodává této ikonické hře nový rozměr.

2. Pro koho je Braid Anniversary Edition určená?
Braid Anniversary Edition je vhodná jak pro fanoušky původní hry, kteří si chtějí znovu vychutnat tento kultovní titul, tak i pro nové hráče, kteří chtějí objevit jedinečný herní zážitek.

3. Kde mohu získat Braid Anniversary Edition?
Braid Anniversary Edition je dostupná na platformách jako Netflix, kde si ji mohou fanoušci videoher z celého světa užít ve svém domově.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/braid-anniversary-edition/review/