Recenze Galaxy Watch 6 a novinky o Pixel Watch 2: Google se potýká s PR kampaněmi a problémy s trénováním AI

Galaxy Watch 6 a Pixel Watch 2: Očekávaná novinka na trhu chytrých hodinekV posledním díle podcastu Android Police se věnujeme recenzi Galaxy Watch 6 a předběžným spekulacím o chystaném Pixel Watch...
Recenze Galaxy Watch 6 a novinky o Pixel Watch 2: Google se potýká s PR kampaněmi a problémy s trénováním AI

Galaxy Watch 6 a Pixel Watch 2: Očekávaná novinka na trhu chytrých hodinek

V posledním díle podcastu Android Police se věnujeme recenzi Galaxy Watch 6 a předběžným spekulacím o chystaném Pixel Watch 2. Jak už jsme zvyklí, necháváme stranou vysokoškolské slohové cvičení a soustředíme se na další neúčinnou PR kampaň od Googlu, ať už jde o trénování jeho umělé inteligence (a podezření z nevhodného využívání dat k tomuto účelu) nebo blokování reklam na YouTube. Přinášíme vám tedy přehled těchto témat. Mimochodem, kdo sledoval seriál Ztraceni, ten ví, že to bylo skvělé.

Galaxy Watch 6: Nejnovější přírůstek do rodiny chytrých hodinek

Samsung představil svůj nejnovější model chytrých hodinek s názvem Galaxy Watch 6. Toto zařízení nabízí celou řadu vylepšení oproti svému předchůdci. Displej s vysokým rozlišením a podporou dotykového ovládání je jen jednou z mnoha vylepšení nového modelu. Galaxy Watch 6 je vybaven novým procesorem, který zajišťuje plynulý chod systému a rychlou odezvu na dotykové gesta.

Jednou z největších předností tohoto modelu je jeho výdrž baterie. Díky pokročilým technologiím dokáže Galaxy Watch 6 fungovat až několik dní bez nutnosti dobíjení. Tento fakt ocení především ti, kteří si potrpí na dlouhou výdrž baterie.

Pixel Watch 2: Hledáme informace a spekulace

Co se týče druhého tématu našeho podcastu, mluvíme o možném příchodu nového Pixel Watch 2 od společnosti Google. I když se jedná zatím pouze o spekulace a nepotvrzené informace, není pochyb o tom, že by nová chytrá hodinka od Googlu mohla přinést zajímavé inovace a vylepšení.

Podle posledních informací se očekává, že Pixel Watch 2 bude mít moderní design s kruhovým displejem a vysoce odolným tělem. Očekává se také vysoká výdrž baterie a podpora nejnovějších funkcí pro sledování zdraví a fitness. Přesnější informace však zatím nemáme a musíme se spokojit s nekonečnými spekulacemi.

FAQ:

1. Kdy bude Galaxy Watch 6 dostupný na trhu?

Aktuální informace hovoří o tom, že Galaxy Watch 6 by měl být dostupný na trhu v průběhu dalších měsíců. Konkrétní datum však zatím není známo.

2. Jak dlouho vydrží baterie u nového modelu Galaxy Watch 6?

Galaxy Watch 6 disponuje pokročilými technologiemi pro šetření energie a díky nim dokáže vydržet několik dní bez nutnosti dobíjení.

3. Existují nějaké informace o přesném designu Pixel Watch 2?

Zatím nemáme žádné oficiální informace o designu Pixel Watch

Zdroj: https://www.androidpolice.com/pixel-watch-2-android-police-podcast/