Recenze LG G2 – 2. část

Slíbili jsme recenzi již ve čtvrtek, ale bohužel jsme ji nestihli. Tak ji napíšeme právě dnes. Zaměříme se hlavně na funkci dvojitého poklepání
lg-g2-recenze-ilustrate-1

Slíbili jsme recenzi již ve čtvrtek, ale bohužel jsme ji nestihli. Tak ji napíšeme právě dnes. Zaměříme se hlavně na funkci dvojitého poklepání nebo tlačítko zvyšování hlasitosti, které je umístěno u fotoaparátu. Řekneme si výhody a nevýhody těchto funkcí. Tak se do toho dejme!

Když mluvíme o funkci dvojitého poklepání, tak ta se zájmena hodí všem lidem, kteří nemají příliš času a díky tomu, že stačí dvojitě poklepat, si ušetří cenný čas. Navíc se mobil automaticky opět zamkne. Takže pokud máte mobilní telefon na stole a něco děláte na počítači a chcete se podívat na informace ohledně nepřijatých hovorů nebo SMS zpráv, tak stačí, dvojitě poklepat a máte to. Ovšem na jinou možnost využití této funkce jsme nepřišli.

Samsung Galaxy S4 nebo S5  to má třeba tak, že stačí projet rukou nad displejem (senzorem) a ukáže vám důležité informace.

Tlačítko zvyšovaní hlasitosti na zadní straně telefonu

Je trošku jinak umístěné, než u jiných značek telefonu. Jenže v některých případech to je velké plus a mohli by jsme říct, že je velmi vhodný pro lidi, kteří velmi často telefonují. Proč? Je to jednoduché, když držíte mobilní telefon, tak většinou máte prsty vzadu, takže stačí jednoduše zesilovat a zeslabovat zvuk.

Pro lidi, kteří sledují videa nebo hrajou hry je to značně nevýhodné. Jenže tento mobilní telefon je vhodný pro náročné aplikace, většinou pro manažery. Osobně telefony na hry nevyužívám, takže mi toto umístění pro zvýšení hlasitosti nikterak nepřekáželo.