Recenze LG G2 – 1.část

Má někdo z vás mobilní telefon LG G2? Uvažujete o jeho zakoupení? Pokud váháte, tak neváhejte a kupte, protože se dokáže srovnávat s novým mobilním telefonem Samsung Galaxy S5, ale zaostává za HTC M8. Řekneme si, co vše mobilní telefon umí a v budoucnu se podíváme mnohem blíž na jednotlivé funkce. Už teď můžeme napsat, že mobilní telefon […]

Má někdo z vás mobilní telefon LG G2? Uvažujete o jeho zakoupení? Pokud váháte, tak neváhejte a kupte, protože se dokáže srovnávat s novým mobilním telefonem Samsung Galaxy S5, ale zaostává za HTC M8. Řekneme si, co vše mobilní telefon umí a v budoucnu se podíváme mnohem blíž na jednotlivé funkce. Už teď můžeme napsat, že mobilní telefon je opravdu velmi rychlý a jeho reakce jsou neskutečně rychlé!

Jak to vypadá s LCD displejem?

Displej disponuje Full HD rozlišením 1920 x 1080 bodů a můžeme říct, že barvy jsou neskutečné výrazné. Troufám si tvrdit, že jsou lepší jak na Samsungu. Bohužel na tomto displeji jdou vidět čmouhy od prstů, což se u Samsungu nestává, jenže tohle je opravdu malý detail. 

LCD Displej LG G2

Mobilní telefon je celkově širší a má displej protáhly na výšku, šířka displeje je téměř stejná jako tomu je u Samsungu.

Výkon?

Telefon je opravdu značně rychlý. Nezpozorovali jsme žádné zádrhely a běží na systému Android 4.2.  Když jsme si chtěli spustit prohlížeč, nějaké video nebo hru dostali jsme okamžitou reakci.

Je to tím, že LG G2 má v sobě Snapdragon 800 s Frekvencí 2,26 GHz a 2 GB pamětí DDR 3 – což už je pořádný stroj a v mnohém lepší, jak některé počítače.

Telefon LG G2 má opravdu velký výkon, ale co víc. Disponuje vysokou kapacitou 3000 mAh, což má také Samsung Galaxy S4, ale telefon LG G2 nám vydržel v porovnání se starším telefonem Galaxy S4 mnohem déle. Běžné používání asi 3 dny.

Pokud jsme telefon trápili, hráli na něm hry nebo dívali na videa, tak samozřejmě za 1 den až 1 ½ dne byla baterka na odpis.

Fotoaparát u LG G2

Krásný fotoaparát, který dokáže dělat opravdu velmi krásné fotky. Problém však nastává, když se objevuje opravdu hodně barev a je tak trochu přitmě. Fotoaparát tak trošku nestíhá a začíná se zasekávat.

Fotoaparát LG G2

Fotoaparát má několik režimů:

  • Fotit a vymazat (můžete vymazat člověka v pozadí fotky)
  • Dynamický tón (krásnější barvy, mnohem výraznější)
  • Panorama (to všichni známe)
  • VR Panorama (zachycení fotek dokolečka)
  • Série snímků (několik snímku zasebou)
  • Snímek krásy (zachytí a vyretušuje vady na kráse)
  • Duální fotoaparát (fotí jak předním, tak i zadním foťákem)
  • Časový snímek
  • Sport
  • Noc

Další kvality tohoto mobilního telefonu si sepíšeme ve čtvrtek

Budeme se věnovat funkci dvojitého poklepání, tlačítko pro zvyšování hlasitosti, ovládání vlastní televize LG, chytré vyzvánění, příjem hovoru pouhým přiložením k uchu a mnoho dalších prospěšných funkcí.

V této chvíli od nás LG G2 dostává 95%

Kup Teď LG G2