Vypnout reklamy

Recenze the All New HTC(M8) – DOPORUČUJEME

Přesně 25. Března se rozhodl server TalkAndroid se vydat do New Yorku, kde probíhalo představení tohoto nového mobilního telefonu HTC One (M8). Představení probíhalo také v Londýně. Nebylo toho moc, co by je šokovalo, ale stejně je to úžasný telefon. Stane se HTC (M8) mobilem roku? Prosíme o komentáře do diskuze. Prozatím s tímto mobilním telefonem mohl […]

all-new-htc-one-m8-official-03

Přesně 25. Března se rozhodl server TalkAndroid se vydat do New Yorku, kde probíhalo představení tohoto nového mobilního telefonu HTC One (M8). Představení probíhalo také v Londýně. Nebylo toho moc, co by je šokovalo, ale stejně je to úžasný telefon. Stane se HTC (M8) mobilem roku? Prosíme o komentáře do diskuze.

Prozatím s tímto mobilním telefonem mohl redaktor strávit minimum času, ale očekává, že bude naprosto úžasný. Zaměstnanec HTC mu představil hlavní funkce tohoto telefonu. Týkají se hlavně fotoaparátu, editace fotek, videa a také pouzdra, které je velmi technologicky vyspělé.

HTC se velmi soustředilo na každý detail a podle nás se stane HTC One (M8) mobilním telefonem roku a Galaxy S5 bude za ním. Mobil je opatřen krásným vzhledem, který navrhli, a je úplným opakem mobilu z minulého roku. Tvrdá práce se očividně vyplatila.

Technologie BoomSound

Jedná se o zvuk, který produkuje nové HTC. Soustředí se na dynamický zvuk, takže bude kladen důraz na basy a odstraní se veškeré rušivé elementy. V konečném důsledku je zvuk naprosto čistý. Průměrně je zvuk o 25% silnější. Také tady máme tři nová gesta se kterými se připojíme k domácímu videu a bluetooth reproduktorů.

Baterie nového HTC (M8)

Baterie tohoto telefonu je až o 40% větší ve srovnání s minulý rokem. Také zde můžeme najít mód pro úsporu baterie, který vám vypne všechny nepotřebné věci. V tomto módu můžete mít zapnutý telefon 2 týdny nebo 10 hodin při 20% baterii.

Přepnutí do tohoto módu si můžete nastavit v nastavení baterie telefonu.

HTC a nové pouzdro

Představili nové pouzdro, které se nazývá „Dot View Case“. Jedná se o pouzdro, které jednoduše zavřete a při dvojitým poklepání se vám zobrazí hodiny, nepřijaté hovory nebo zprávy. Mobilní telefon nemusíte celkově zapínat a tak vám pouzdro šetří baterii i váš čas.

Největším technologickým prvkem, který je hodně zajímavý je dvojitá kamera. Video kamera dokáže nahrávat v tzv. „slow“ módu s možností pozastavit nahrávání. Fotky můžete navzájem překrývat.

Např. vyfotíte osobu na jedné fotce a přenesete ji na fotku druhé osoby. Spojíte je a nikdo nepozná, že to jsou dvě rozdílné fotky. Nebo můžete rozostřit pozadí za osobou, kterou si vyberete.

Na tomto videu můžete veškeré tytu funkce vidět:

Specifikace the All New HTC One (M8)

 • 5 palcový displej (1920×1080) Super LCD 3
 • 2,3 GHz Qualcomm Snapdragon 801 (čtyřjádro)
 • 2GB RAM
 • 32GB interní paměti – možnost rozšíření pomocí microSD karty na 128GB
 • Duo Camera (4.1 UltraPixel + 2MP kamera); 5MP přední kamera
 • 2,600mAh baterie (mluvení 21 hodin, stand by mode 21 dní)
 • 3.5mm sluchátka, microUSB
 • Bluetooth 4.0, DLNA, WiFi (802.11 a/b/g/n/ac), GPS, NFC
 • nanoSIM
 • BoomSound, IR Blaster
 • Velikost: 146,3 x 70,6 x 9,35mm