Vypnout reklamy

Nový telefon Redmi K30 dorazí s podporou 5G. Krom toho nabídne opravdu tenký rámeček a poprvé v rámci značky duální selfie kameru v displeji.

Xiaomi vypustí do světa další telefon své pod-značky Redmi. V květnu firma odhalila K20 sérií a 10. prosince se má odhalit K30 série.

Tato informace pochází přímo od více prezidenta společnosti a generálního manažera Lu Weibing, který zamířil na sociální síť Weibo s oznámením.

Telefon Redmi K30 bude podporovat již duální mód s 5G. Je to první Redmi telefon, který tuto podporu má.

Redmi K30
Redmi K30

Celý telefon bude mít opravdu tenký rámeček, kde v horní pravé části uvidíte díru v displeji pro selfie fotoaparát. Což je opět poprvé, co tato značka něco takového má.

Podle nejnovější informací má telefon dorazit s čipem Qualcomm Snapdragon 7xx. Podle všeho má mít displej podporu obnovovací frekvence 120Hz a podle certifikace 3C je potvrzeno 30W rychlé nabíjení.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.