Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon Redmi Note 8 s Helio G90T čipem. Parádní mobilní telefon s herním čipem se právě dnes bude představovat.

Poslední dny jsme měli dostatek informací o tomto telefonu. Můžete se i prokliknout na daný telefon vedle obrázku a uvidíte veškeré zprávy k telefonu. Telefon se představuje právě dnes a my víme, že bude disponovat herním čipem Helio G90T.

MediaTek odhalil čip G90 v červenci a víme, že některé z telefonu Redmi bude disponovat novým G90T čipem v blízké budoucnosti. Teď již můžeme potvrdit, že takové zařízení bude právě Redmi Note.

Redmi Note 8
Redmi Note 8

Čtyři senzory fotoaparátu v Redmi Note 8 Pro

Nový Note 8 Pro dorazí se čtyřmi senzory fotoaparátu a to je 64MPx Samsung ISOCELL GW1. Avšak standardní Note 8 bude mít pouze 48MPx senzor. Avšak oba telefony mají snímač otisků na zadní straně nikoliv v displeji a mají NFC podporu.

Redmi Note 8 má mít lepší výdrž baterie, vyšší poměr stran. Za chvíli se dozvíme více.

Redmi Note 8
Redmi Note 8

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.