Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Xiaomi Redmi S2 přichází se selfie kamerou, která má umělou inteligenci

Jak bylo slíbeno, tak dnes se nový telefon Xiaomi Redmi S2 odhalil v Číně. Nový telefon bude poháněn čipem Snapdragon 625 s uživatelským rozhraním MIUI 9 a to s poslední verzi Android 8.1 Oreo. Tento čip disponuje osmijádrovým procesorem s frekvencí 2.0GHz a Adreno 506 GPU. Xiaomi Redmi S2
Xiaomi Redmi S2

Jak bylo slíbeno, tak dnes se nový telefon Xiaomi Redmi S2 odhalil v Číně. Nový telefon bude poháněn čipem Snapdragon 625 s uživatelským rozhraním MIUI 9 a to s poslední verzi Android 8.1 Oreo.

Tento čip disponuje osmijádrovým procesorem s frekvencí 2.0GHz a Adreno 506 GPU. Xiaomi Redmi S25.99 palcový displej s HD+ rozlišením. Nejsou zde žádné tlačítka na přední straně mobilního telefonu.

Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Redmi S2

Fotoaparát

Telefon disponuje snímačem otisků prstů. Redmi S2 má selfie fotoaparát s rozlišením 16MPx a je poháněn umělou inteligencí. Na zadní straně je fotoaparát s 12MPx + 5MPx a elektronickým stabilizátorem obrazu.

Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Redmi S2

Xiaomi Redmi S2 přichází se dvěma verzemi. Jedná se o 3 GB RAM a  4 GB RAM verzi. Telefon má stát maximálně 171€ což je opravdu skvělá cena.