Reklama Galaxy S7 Edge ve velikosti budovy!

Se Samsungem přijde vždy něco nového. Galaxy telefóny se stávají většími a lepšími. No a vypadá to, že i jejich reklamy. Korejská společnost vytvořila opravdu impresivní technologický billboard, který jste kdy viděli.  Tato gigantická reklama se zobrazuje na jedné straně kancelářské budovy v Moskvě, Rusko. Reklama je složena z několika LED panelů. Ukazuje veškeré komponenty, […]

Galaxy S7 edge reklama

Se Samsungem přijde vždy něco nového. Galaxy telefóny se stávají většími a lepšími. No a vypadá to, že i jejich reklamy. Korejská společnost vytvořila opravdu impresivní technologický billboard, který jste kdy viděli. 

Tato gigantická reklama se zobrazuje na jedné straně kancelářské budovy v Moskvě, Rusko. Reklama je složena z několika LED panelů. Ukazuje veškeré komponenty, které můžete na telefonu najít. Tlačítko domů, přední kameru a logo telefonu.

 

 

 

Tato reklama měří 80 metrů na výšku a 40 metrů na šířku. Vidět ji můžete asi 2.2 km od budovy Gidroproject. Určitě reklamu neminete. Je totiž strategicky místěna mezi spojení Moskvy a mezinárodního letiště Sheremetyevo. Samsung říká, že tuto část Moskvy navštíví 800 000 lidí denně.