Samsung využívá příležitosti a vydává reklamu na Galaxy

Určitě už jste četli, že Google Pixel 2 XL má problémy s displejem, který byl vyroben v LG. Není to dobrá zpráva pro uživatele, když barvy jsou tmavé a nekoresponduji s tím, co by uživatel měl vidět za barvy. Většina uživatelů poukazuje na přepálený displej. Všechno špatné jde proti
Samsung Galaxy Displej reklama. Narážka na Google Pixel 2

Určitě už jste četli, že Google Pixel 2 XL má problémy s displejem, který byl vyroben v LG. Není to dobrá zpráva pro uživatele, když barvy jsou tmavé a nekoresponduji s tím, co by uživatel měl vidět za barvy. Většina uživatelů poukazuje na přepálený displej.

Všechno špatné jde proti Google a Pixel 2 modelu a Samsung využívá příležitosti a zveřejňuje reklamní spot, kde monetizoval pár YouTuberu a mobilních nadšenců, aby vzdali čest Samsung displejům. Je to úplně to stejné, co říkali již u vydání telefonu Galaxy, avšak teď se naskytla příležitost, jak přetáhnout pár zákazníků Google Pixel 2.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=eLz5gFzdU3E&ab_channel=SamsungMobileUSA

Má již 1.1 miliónu zhlédnuti, ale skrz vyhledávání na YouTube toto video nenaleznete. Samsung má však opravdu nejlepší displeje a to na Galaxy S8, S8 + a Note 8. To tak bezpochyby je a tečka.