Reklama na Qualcomm chipsety s malým dráčkem

Qualcomm uveřejnil na YouTube novou reklamu, která propaguje Snapdragon procesory. Tyto procesory jsou již v 10 miliónech zařízení po celém světě a výrobce chce, abyste věděli, že draci nežijí pouze v naší představivosti. Qualcomm se tak chce zviditelni a ukázat lidem, co může v jejich mobilních telefonech tikat. Malý dráček, který má opravdu velkou sílu. […]

Qualcomm SNapdragon

Qualcomm uveřejnil na YouTube novou reklamu, která propaguje Snapdragon procesory. Tyto procesory jsou již v 10 miliónech zařízení po celém světě a výrobce chce, abyste věděli, že draci nežijí pouze v naší představivosti.

Qualcomm Snapdragon 835

Qualcomm Snapdragon 835

Qualcomm se tak chce zviditelni a ukázat lidem, co může v jejich mobilních telefonech tikat. Malý dráček, který má opravdu velkou sílu. Nové procesory od Qualcomm přijdou na trh společně s novým telefonem Samsung Galaxy S8.

Samsung Galaxy S8 koupil veškeré chipsety pro své mobilní telefony, aby je nemohl mít nikdo jiný, když je vydání Galaxy S8 takto posunut. Na novém chipsetu Snapdragon 835 totiž Samsung pracoval společně s Qualcomm, takže je docela jasné, že si ho nenechá jen tak vyfouknout.

Nový chipset má opravdu sílu. Dočíst se můžete z představení na CES 2017 na začátku ledna 2017.

Reklama na Qualcomm

https://www.youtube.com/watch?v=7SHxebqjdpU

Reklama na nový Snapdragon 835