Veškeré specifikace i reklamní fotografie Nokia X6 jsou tady!

HMD Global zítra oznamuje nový telefon Nokia X6 v Číně, nicméně asi se ji nepodařilo udržet veškeré specifikace v tajnosti a 1 den před vydáním je vše na jednom místě. Nicméně společnosti už nedávno uniklá cena telefonu, čip i velikost RAM. Dnes jsou tady však i reklamní fotografie, které odhalují i další specifikace mobilního telefonu […]

Nokia X6

HMD Global zítra oznamuje nový telefon Nokia X6 v Číně, nicméně asi se ji nepodařilo udržet veškeré specifikace v tajnosti a 1 den před vydáním je vše na jednom místě.

Nicméně společnosti už nedávno uniklá cena telefonu, čip i velikost RAM. Dnes jsou tady však i reklamní fotografie, které odhalují i další specifikace mobilního telefonu a to včetně duálního fotoaparátu, rozlišení obrazovky a mnohem více.

Nokia X6

Nokia X6

Nokia X6

Nokia X6

Nokia X6 přijde s čipem Snapdragon 636 a osmi jádrovým procesorem s Kryo 260 taktované na 1.8GHz. To vše s GPU jednotkou Adreno 509. Nový telefon disponuje 5.8 palcovým displejem s Full HD+ rozlišením a výřezem v horní části obrazovky.

Duální fotoaparát na zadní straně je 16MPx a druhý je 5MPx. Nechybí podpora HDR a ani Umělé inteligence. Uvidíme, co strojové učení přinese nového. Selfie fotoaparát má 16 MPx s filter „inteligentní 3D rozmazaní“.

Baterie nového telefonu disponuje 3060 mAh s Quick Charge 3.0, který dokáže nabít telefon na 50% za 30 minut. Operační systém bude Android Oreo.

Telefon bude k dispozici okolo 200€ za 4GB variantu, ale 6GB varianta bude stát o něco více.