Rendery Google Pixel 8 Pro unikly, Pixel Fold a 7a se pravděpodobně objeví v červnu

Sledujte nejnovější vývoj od Googlu, když unikly renderové obrázky modelu Google Pixel 8 Pro a spekuluje se o vydání dvou dalších modelů v červnu: Pixel Fold a 7a. Přečtěte si více o vylepšeních a nových funkcích, které by mohly přinést tyto nové modely na trh.

Nejnovější zprávy od společnosti Google odhalily, že se na trhu brzy objeví nové modely smartphonů. Nedávno unikly renderové obrázky modelu Google Pixel 8 Pro, který by měl přinést řadu vylepšení oproti svému předchůdci, jako například větší displej, výkonnější baterii a nové fotoaparáty.

V zprávách se také spekuluje o dvou dalších modelech, které by se měly objevit v červnu. Prvním z nich je Pixel Fold, první skutečně skládací smartphone od společnosti Google. Druhým modelem je Pixel 7a, který by měl být cenově dostupnější alternativou k vlajkovému modelu Pixel 8 Pro.

Zatímco se fanoušci těší na nové produkty od Googlu, společnost se bude muset postavit konkurenci od jiných výrobců, kteří také plánují vydání nových modelů v průběhu tohoto roku.

Pixel 8 Pro 162.6 x 76.5 x 8.7mm a má tloušťku 12mm. Displej telefonu má být 6.52 palců. Fungovat má na čipu Google Tensor G3 SoC, který je postaven na základu neoznámeného Samsung Exynos 2300.