Rendery Moto G8 před uvedením

Nové telefony Moto G8 se objevily na internetu v renderech. Tímto už víme, jak telefony budou vypadat. Moc se od sebe jednotlivé varianty neliší.

Moto G8 Stylus

Motorola představí nové telefony již 23. února. O Moto G8 slýcháme již delší dobu a nedávno @Evleaks na Twitteru zveřejnil informaci o třech variantách Moto G8.

Nicméně najít pořádný rozdíl mezi těmito variantami je velmi těžké. Původně jsme si mysleli, že stylus bude jen u telefonu zvaného Moto G Stylus, ale nyní se dozvídáme, že bude v celé sérií Moto G8.

Všechny tři telefony nabídnou velký displej s dírou v displeji. G8 a G8 Stylus má trojitou kameru mezitím co G8 Power má senzory čtyři. Snímač otisků je pak v logu na zadní straně telefonu.

Baterie a kamera Moto G8 a G8 Power

Moto G8 má mít 4000mAh baterií a G8 Power má mít 5000 mAh. Oba telefony budou mít čip Snapdragon 665 a 8MPx + 25MPx selfie kameru.

Displej u G8 Stylus

G8 Stylus bude mít 6.36 palcový FHD+ displej stejně jako G8 Power. U G8 stylus je trojitý fotoaparát se 48MPx kamerou, 16MPx širokoúhlým senzorem a 2MPx makro senzorem. Baterie bude 4000mAh.

Všechny tři telefony mají 3.5mm audio jack.

Zdroj