Vypnout reklamy

Rendery Nokia 8.1 Plus s dírou v displeji

Vydáno dne: 11.1.2019

Nové rendery pro Nokia 8.1 Plus ukazují další obrat v designu u společnosti HMD. Tentokrát se jedná o díru v displeji namísto klasického výřezu. Tato informace pochází od známého zdroje @OnLeaks. Avšak jedná nepřesnost je tady. I když se jedná o verzi “Plus”, tak telefon disponuje stejnou velikosti displeje, jako má Nokia 8.1 Standard. Oba […]

Nové rendery pro Nokia 8.1 Plus ukazují další obrat v designu u společnosti HMD. Tentokrát se jedná o díru v displeji namísto klasického výřezu. Tato informace pochází od známého zdroje @OnLeaks.

Avšak jedná nepřesnost je tady. I když se jedná o verzi “Plus”, tak telefon disponuje stejnou velikosti displeje, jako má Nokia 8.1 Standard. Oba telefony podle všeho mají mít 6.2 palců. Co se týče rozměrů, tak je to úplně to stejné. K dispozici je ve velikosti 156.6 x 76.2 x 7.9mm oproti standardní verzi 154.8 x 75.8 x 8mm.

Jasně změna oproti klasickému výřezu je dobrá, akorát není to až takový “wow” efekt, jak by se dalo říct. Na zadní straně máme senzor Zeiss. Jedná se o klasické dva senzory. Nejedná se o pět senzorů, jako na Nokia 9. Snímač otisků prstů je na zadní straně, takže stejně jako u Nokia 8. Rozdíl v Plus a Standardní verzi může být v čipu a právě “Plus” verze by mohla disponovat high-end čipem.

Rendery taktéž ukazují, že má Nokia 8.1 Plus USB-C port pod reproduktorem a vidíme taktéž 3.5mm audio jack. Nokia 8.1 byla původně docela zklamáním, protože byla stejná jako Nokia 7.1 Plus. No uvidíme…

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš