Vypnout reklamy

Rendery Samsung Galaxy Z Fold3

Nějaké tajemství ohledně telefonu Galaxy Z Fold 3 asi ani neexistuje. Každý týden se dostávají na povrch nové informace, které vlastně dokreslují celý telefon, jak bude vypadat.

Následné představení, které má být v srpnu, tak ani nebude žádným překvapením (avšak nikdy nevíme, co na nás Samsung vytáhne). Nicméně stále není jistá jedna věc a to je selfie kamera na tomto skládaném displeji. Jestli bude pod displejem nebo bude mít klasickou díru v displeji jako Z Fold 2 5G.

Nejnovější rendery ukazují, že se má jednat o selfie kameru pod displejem.

Podle jednoho nejmenovaného zdroje má mít nový telefon snímač pod displejem a to s tím ohledem, že ve druhé polovině má dorazit druhá generace displejů s touto kamerou, kdy Samsung našel způsob, jak uzpůsobit vyšší přenos světla mezi displejem a fotoaparátem, aby nedošlo ke zkreslování.

Specifikace

Telefon má dorazit 11. srpna se Snapdragon 888 a 12GB RAM. V černé, zelené a bílé barvě. Displej má mít 7.55 palců a 6.23 palců se 120Hz displejem. Taktéž je tady podpora S Pen a vodě-odolnost. Očekáváme 4400mAh baterií s možností nabíjení 25W a 15W bezdrátově.