Vypnout reklamy

Rendery telefonu Galaxy S11+ ukazují, že bude telefon tenký, avšak na druhou stranu bude na zadní straně obrovský prostor pro kamery a to vše v takovém černém obalu.

Již jsme viděli rendery standardní verze Galaxy S11 a nižší verze Galaxy S11e, která bude také mít zahnutý displej po stranách.

Galaxy S11+ samozřejmě vypadá podobně, jako standardní verze a má po stranách zahnutý displej s dírou v displeji přímo uprostřed pro selfie kameru. Tlačítko na zapnutí a ovládání hlasitosti je na pravé straně a ve spodní části telefonu je USB-C.

Samsung Galaxy S11+
Samsung Galaxy S11+

Rozdíl mezi Galaxy S11+ a standardem S11 je právě větší prostor na zadní straně, kde je kamera… Nevíme jak vám, ale nám to připadá už moc.

Podívejte se na tyto rendery, kde na zadní straně vidíme pět kamer a dva malé senzory. Hlavní kamera má 108MPx rozlišení s 5x optickým ZOOM.

Celkem tenký…

Telefon Galaxy S11+ má být celkem tenký a to 8.8mm se zadní kamerovou stranou má však 10.2mm. Displej o velikosti 6.9 palců se snímačem otisků v displeji.

Specifikace

Co se týče specifikace, tak toho moc nevíme. Měl by dorazit s Exynos 9830 a 12GB RAM + Android 10.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.