Vypnout reklamy

Repasované herní notebooky za skvělé ceny

Vydáno dne: 13.12.2019

Repasované herní počítače Vám mohou pomoci, pokud máte hluboko do kapsy. Obdržíte vysoký výkon za nízkou cenu. Avšak musíte brát v potaz různé nedostatky.

Určitě jste slyšeli o repasovaných počítačích či noteboocích. Díky repasovanému zařízení máte možnost získat celkem silné herní PC za nižší cenu. Pojďme se podívat na to, co všechno slovíčko repasované obnáší.

Repas zařízení je něco, co je opravováno. Například se mohlo stát, že praskly kondenzátory na základní desce a ty následně byly vyměněny. Na notebooku jsou třeba drobné škrábance, viditelné nefunkční pixely na obrazovce, ošoupaná písmenka a číslice na klávesnici a další.

Jaká je tedy záruka?

Záruka na takové počítače je většinou 12 měsíců. Většinou se jedná o firemní notebooky, které již dosloužily. Některé notebooky jsou třeba poškrábané, ale to nic nemění na tom, co je uvnitř, a výkonově se rovnají některým PC za 15 000,- Kč.

Repasované PC a cirkulární ekonomika

Dnešní doba přeje právě těmto firmám, které se zaměřují na repasované PC a jinou elektroniku. Cílem je snížit zbytečný odpad (cirkulární ekonomika) a využít ho dál, jelikož spousta věcí se dá stále opravit a následně mohou věc používat jiní lidé.

Jednoduše řečeno, je potřeba se chovat ekologicky.

Co je součásti prodeje repasovaného PC

Veškeré počítače jsou dodávány již s operačním systémem a zároveň mají napájecí kabel a adaptér. Jestli nepotřebujete bezzávadné zařízení a nevadí vám, například nefunkční baterie (budete notebook používat pouze doma a nebudete ho přenášet), tak můžete získat silné herní repasované PC .

Prakticky dostanete vše, kdybyste si koupili nový notebook. Pokud vám nevadí některé drobné nedostatky, které jsou v popisu u každého produktu popsány, tak máte vyhráno.
Repasované herní notebooky zvládnou náročné videohry, a jestliže vaše nynější PC je výkonově nedostatečné a financí není nazbyt, tak doporučujeme využít tento způsob nákupu repasovaných herních notebooků a jiných elektronických zařízení.

Repasované PC MaliComputer
Repasované PC MaliComputer
Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)