Retro Commander: Nová strategická hra na iOS, Android a Steam

Indie vývojářská společnost Noble Master Games oznámila nadcházející vydání hry Retro Commander, postapokalyptické real-time strategie, na iOS, Android a Steam. Vydání na mobilních zařízeních je plánováno na 25. listopadu a RTS...
Retro Commander: Nová strategická hra na iOS, Android a Steam

Indie vývojářská společnost Noble Master Games oznámila nadcházející vydání hry Retro Commander, postapokalyptické real-time strategie, na iOS, Android a Steam. Vydání na mobilních zařízeních je plánováno na 25. listopadu a RTS se pyšní více než šesti lety vývoje a drsným futuristickým světem, ve kterém se Země snaží posledními silami zachránit.

V Retro Commanderu můžete očekávat mix mezi Command & Conquer a Supreme Commander, kdy budete muset stavět svou základnu, rozšiřovat svá území, zkoumat užitečné technologie a spravovat své zdroje, aby jste přežili. Hra nabízí procházku pamětních místností díky svému retro designu, ale odstraňuje otravnost starých her pomocí moderních ovládacích prvků. …[VÍCE]

FAQ:

1. Kdy bude hra Retro Commander dostupná?

Hra bude dostupná na mobilních zařízeních od 25. listopadu.

2. Jakou platformu Retro Commander podporuje?

Retro Commander bude k dispozici na iOS, Android a Steam.

3. Jaký je žánr hry Retro Commander?

Retro Commander je real-time strategie.

4. Jak dlouho trval vývoj hry Retro Commander?

Vývoj hry trval více než 6 let.

5. S čím lze srovnat Retro Commander?

Hra je mixem mezi Command & Conquer a Supreme Commander.

Článek:

Retro Commander – nová real-time strategie od vývojářské společnosti Noble Master Games

Noble Master Games oznámila nadcházející vydání Retro Commander, nové real-time strategie, která se odehrává ve světě po apokalypse. Hra, která je plánována na vydání na mobilních zařízeních 25. listopadu, se pochlubí více než šesti lety vývoje a drsným futuristickým světem, kde se Země snaží zachránit své poslední dechy.

V Retro Commanderu vás čeká mix mezi oblíbenými hrami Command & Conquer a Supreme Commander. Musíte stavět svou základnu, rozšiřovat svá území, zkoumat užitečné technologie a spravovat své zdroje, abyste měli šanci přežít. Hra nabízí retro design, který vás přenese zpět do minulosti, ale přináší moderní ovládání, které odstraňuje otravnost starých her.

„Těšíme se, že můžeme představit Retro Commander hráčům po celém světě. Snažili jsme se vytvořit hru, která kombinuje klasický styl s moderními prvky a věříme, že si ji užijí fanoušci real-time strategií,“ řekl mluvčí společnosti Noble Master Games.

Retro Commander bude dostupný na mobilních zařízeních s operačním systémem iOS a Android, stejně jako na Steamu. Jedná se o unikátní příležitost pro fanoušky žánru, kteří rádi hrají na všech svých oblíbených platformách.

Pokud tedy hledáte novou real-time strategii, která spojuje klasický styl s moderní

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/retro-commander/nov-25/