„Revival and Exploration: Nová aktualizace s oslavou Mezidobí“

HONGKONG DELAN CO., LIMITED oznámila novou aktualizaci Revival and Exploration, 3D simulační hry studia pro zařízení iOS a Android. S chlubením se východoasijským uměleckým stylem vám tato hra umožňuje vybudovat vlastní…

"Revival and Exploration: Nová aktualizace s oslavou Mezidobí"

HONGKONG DELAN CO., LIMITED oznámila novou aktualizaci Revival and Exploration, 3D simulační hry studia pro zařízení iOS a Android. S chlubením se východoasijským uměleckým stylem vám tato hra umožňuje vybudovat vlastní město, rozvinout obchod a objevovat svět kolem sebe prostřednictvím klasické čínské estetiky.

V poslední aktualizaci Revival and Exploration se můžete těšit na setkání s novými postavami, které mají čerstvou výbavu a povolání, a také na nový herní obsah připravený k oslavě středně podzimního festivalu. Například omezený časový „Treasure Land“ event nabízí zážitek podobný Monopolu v prostoru Středně podzimní říše, kde můžete splnit denní mise a získat herní dárky, které vám pomohou urychlit stavební proces. … [VÍCE]

FAQ:

1. Jaké jsou nové postavy v aktualizaci Revival and Exploration?

V aktualizaci Revival and Exploration se objevují nové postavy s čerstvou výbavou a povoláním. Podrobnosti o jednotlivých postavách najdete ve hře.

2. Jaký je účel „Treasure Land“ eventu?

„Treasure Land“ event vám umožňuje zažít zážitek podobný Monopolu v prostoru Středně podzimní říše. Můžete splnit denní mise a získat herní dárky, které vám pomohou urychlit stavební proces.

3. Kde mohu získat další informace o hře Revival and Exploration?

Další informace o hře Revival and Exploration najdete na [odkaz na web].

Článek převzatý z: [odkaz na zdroj]

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/revival-and-exploration/update/