Vypnout reklamy

RollerCoaster Tycoon Classic [9.2 / 10]

Určitě si pamatujete na legendární PC hru RollerCoaster Tycoon, kde jste stavěli svůj vlastní zábavný park. Právě teď se vývojáři rozhodli hru dostat
Roller Coaster android hra zdarma

Určitě si pamatujete na legendární PC hru RollerCoaster Tycoon, kde jste stavěli svůj vlastní zábavný park. Právě teď se vývojáři rozhodli hru dostat i na mobilní telefony se systémem Android a iOS.

Co ve hře RollerCoaster Tycoon Classic zažijete

Jedná se i o klasickou DOS grafiku. Perfektní zpracování a nostalgie vás v této hře opravdu dožene. Hra je sice placená, ale věřte, že za tu cenu to opravdu stojí. Vybudujte si skvělý park, který chtějí lidé neustále navštěvovat. Pokud budou návštěvníci nešťastní, tak se může stát, že ani nic nevyděláte.

Do svého parku musíte umístit WC, stánky s rychlým občerstvením a vybudovat takové horské dráhy, ze kterých bude návštěvníkům stoupat adrenalín. Hra se výborně hraje na tabletu, kde je vyšší rozlišení a máte tak více místa.

RollerCoaster Tycoon® Classic
Price: CZK 159.99+

Recenze hry RollerCoaster Tycoon
 • 8/10
  Grafika - 8/10
 • 9.5/10
  Zábava - 9.5/10
 • 10/10
  Optimalizace - 10/10
 • 9.1/10
  Hratelnost - 9.1/10
9.2/10

Shrnutí hry RollerCoaster Tycoon

Jedná se o android hru od vývojářského studia Atari, které sídlí v New York City. Hra vyšla 22. 12. 2016 a je pro hráče od 3 let.

Sending
User Review
5 (1 vote)