Vypnout reklamy

„Rozklopný telefon mě přesvědčil, jsem nadšený“

Nedávno jsem se nestyděl vyjádřit svůj názor; stačí se zeptat mých kolegů, kteří se denně potýkají s mou brutální upřímností. Ale právě toto mě pravděpodobně přitahuje k psaní: mám velkou pusu…

"Rozklopný telefon mě přesvědčil, jsem nadšený"

Nedávno jsem se nestyděl vyjádřit svůj názor; stačí se zeptat mých kolegů, kteří se denně potýkají s mou brutální upřímností. Ale právě toto mě pravděpodobně přitahuje k psaní: mám velkou pusu a dnes bych rád upoutal pozornost na skutečnost, že po letech vyhýbání se otočným a skládacím telefonům jako vnímání kýče, konečně testuji jedno s model Nubia Flip 5G pro nadcházející recenzi a zatímco jistě jde o střední třídu za 500 dolarů, už jsem přesvědčen o celkové platformě otočných/skládacích telefonů. Během posledního týdne jsem si užil více zábavy než s jakýmkoliv jiným Android telefonem za dlouhou dobu, což mě vrátilo zpět do počátečních dnů Androidu, kdy věci byly stále vzrušující a nové.

**FAQ:**

1. **Jak dlouho trvalo, než jste se rozhodl vyzkoušet otočný/skládací telefon?**
– Po letech vyhýbání se tomuto typu telefonů jsem se nakonec rozhodl dát jim šanci a zjistit, jestli jsou skutečně tak zajímavé, jak se tvrdí.

2. **Jaký je váš dosavadní dojem z Nubia Flip 5G?**
– Zatím jsem nadšený z možností a zábavy, které mi tento telefon poskytuje. Myslím si, že otočné/skládací telefony mají skutečný potenciál a stojí za to je vyzkoušet.

3. **Myslíte si, že budou otočné/skládací telefony budoucností mobilních zařízení?**
– I když je obtížné předpovědět budoucnost technologií, myslím si, že otočné/skládací telefony mají své místo v mobilním světě a mohou nabídnout uživatelům nové zážitky a funkcionalitu.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/ive-finally-used-a-foldable-phone-and-im-sold/