Rozpoznávání fotek na Google Photos už funguje i na zvířata

Google spustil rozpoznávání obličeje u lidí, takže si můžete na ně dát štítek a pak podle jména dané lidi vyhledávat, což ulehčuje práci v případě, že chcete třeba ukázat své děti nebo kohokoliv svým kamarádům a rodině. Nicméně Google Photos dokáže rozpoznávat také fotky koček a psů. Stačí pak jen napsat jméno, které na Štítku […]

Fotky Google

Google spustil rozpoznávání obličeje u lidí, takže si můžete na ně dát štítek a pak podle jména dané lidi vyhledávat, což ulehčuje práci v případě, že chcete třeba ukázat své děti nebo kohokoliv svým kamarádům a rodině.

Nicméně Google Photos dokáže rozpoznávat také fotky koček a psů. Stačí pak jen napsat jméno, které na Štítku bude. Teď se sekce „Lidé“ změnila na „Lidé & Mazlíčci“, což dává smysl. Tuto změnu bude Google postupně dostávat na mobilní telefony, které mají právě Google Photos.

Google fotky

Google fotky

Google se v poslední době snaží využívat umělou inteligenci, aby dokázala vše udělat. Doufáme, že se umělá inteligence nezmění a nepůjde jednou proti nám, jelikož teď je opravdu dobrým pomocníkem.

Aplikaci stáhnete níže