Vypnout reklamy

Rozšířená realita s funkcí Live View pro Google Mapy

Google si přichystal novinku. Prozatím ji spouští v pár městech ve světě, ale věříme, že brzy bude novinka i v dalších. Jde o

Google oznámil novinku jako je rozšířená realita v rámci Live View vyhledávání pro mapy a to již v září tohoto roku. Společnost je nyní připravená se pohnout dále.

Tato nová funkce prozatím funguje jen ve vybraných městech, jako je Los Angeles, Londýn, New York, Paříž, San Francisco a Tokio. Tato funkce umožňuje velmi jednoduše navigovat s kamerou v reálném čase. Uvidíte tak veškeré podniky, hodnocení a to přímo na vaší obrazovce, takže víte kam jít.

Díky využít miliardy Street View fotografií, umělé inteligence, rozšířené reality a v kombinaci s funkcí Live View získáváte naprosto dokonalé zobrazení a navigaci v rámci města. Najděte tak různé obchody, restaurace, banky, bankomaty a další. Jediné, co potřebujete, tak je zapnout v telefonu Google Mapy.

Kromě toho se dozvíte, jestli není nyní v těchto zařízeních velmi rušno, hodnocení a další. Pokud hledáte kompatibilní nabíjecí stanice nebo rychlé nabíječky nad 50 kW, tak ty jsou také tady zobrazené.