„Rozšíření meče Convallaria – nejnovější aktualizace fantasy RPG“

XD Entertainment nedávno vydal svou druhou velkou aktualizaci pro Sword of Convallaria, svůj nadcházející akční RPG. Tato aktualizace s názvem „Rozšíření Sword of Convallaria“ přinesla do hry zásadní novinky. XD Entertainment…

"Rozšíření meče Convallaria - nejnovější aktualizace fantasy RPG"

XD Entertainment nedávno vydal svou druhou velkou aktualizaci pro Sword of Convallaria, svůj nadcházející akční RPG. Tato aktualizace s názvem „Rozšíření Sword of Convallaria“ přinesla do hry zásadní novinky. XD Entertainment již vytvořilo řadu akčních her, jako jsou Sausage Man, Torchlight: Infinite, T3 Arena a Flash Party.

Co je tedy Sword of Convallaria a o čem je ta nová aktualizace? Hra slibuje oživení oblíbeného stylu japonských tahových her a pixel artu. Jedná se o fantasy taktické RPG, kde sbíráte a trénujete různorodou skupinu žoldáků a chráníte království Iria.

Rozšíření Sword of Convallaria přidalo Věž Nepřízně. Dovoluje vám vést dvě skupiny skrz opravdu obtížné úrovně. Pokud zvítězíte, získáte jedinečné předměty a skvělé tituly jako odměnu. Aktualizace také přidala Oheň Chats, kde vaše rozhodnutí v konverzacích určují, jak těžká hra je a jaký je příběh.

Další novinkou je nová funkce nazvaná Obchodní Mechanik. Dovoluje vám hrát jako obchodník, vést obchody a uzavírat dohody, které změní průběh příběhu. Také budete moci vstoupit do cechu a účastnit se skupinových misí nazvaných Lov na Poklady. Umožňuje cechům spolupracovat, aby mohli každý týden získat až sedm truhel plných dobrot.

Tím jsme zakončili náš přehled o Rozšíření Sword of Convallaria, druhé aktualizaci hry. Pokud chcete vědět více o hře, můžete navštívit jejich oficiální webové stránky. Také se podívejte do Google Play Store a předregistrujte se. Plánovaný datum vydání je 7. srpna 2024 a hra bude zdarma.

Předtím než odejdete, podívejte se na naše nejnovější zprávy o HYBE IM, který zveřejnil náhled na ASTRA: Knights Of Veda, jejich nadcházející MORPG!

Často kladené otázky:
1. Kdy bude aktualizace dostupná ke stažení?
Aktualizace Rozšíření Sword of Convallaria bude k dispozici ke stažení od 7. srpna 2024.

2. Kolik hráčů může hrát společně v Lovu na Poklady?
V Lovu na Poklady mohou spolupracující cechy pracovat společně až na zisk sedmi truhel plných odměn každý týden.

3. Jak mohu získat tituly v hře?
Tituly můžete získat za úspěšné dokončení Věže Nepřízně v Rozšíření Sword of Convallaria a splnění dalších výzev během hraní.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/the-expansion-of-the-sword-of-convallaria/