Rush Royale oslavuje 83 milionů instalací s novým Festivalem talentů

Hybridní tower defense a merge hra Rush Royale slaví 83 milionů instalací a rekordní výnosy pro vývojáře My.Games. K oslavě vývojář oznámil zbrusu novou událost pro Rush Royale s názvem Festival…

Rush Royale oslavuje 83 milionů instalací s novým Festivalem talentů

Hybridní tower defense a merge hra Rush Royale slaví 83 milionů instalací a rekordní výnosy pro vývojáře My.Games. K oslavě vývojář oznámil zbrusu novou událost pro Rush Royale s názvem Festival talentů a možností odemknout zcela novou legendární jednotku!

Festival talentů vás zavede na ostrov Rhandum, kde se budete muset postavit novému bossovi Dissonance a jeho mini-bossovi parťákovi Funky Monkey. S novými modifikátory, se kterými musíte bojovat, je konečnou cenou Festivalu talentů zbrusu nová legendární jednotka Bard.

Zároveň s ohlášením Festivalu talentů dosáhl Rush Royale dalšího milníku, když dosáhl 83 milionů instalací a neustále rostoucího výnosu pro My.Games. Tato strategická hra, která kombinuje prvky tower defense s merge mechanismy, si získala oblibu hráčů po celém světě.

Pokud se chcete zapojit do Festivalu talentů a získat novou legendární jednotku Bard, neváhejte a staňte se součástí této vzrušující události v Rush Royale!

FAQ:
1. Jak dlouho potrvá Festival talentů v Rush Royale?
Festival talentů bude probíhat po omezenou dobu, takže neváhejte se zapojit a získejte odměny, dokud je událost aktivní.

2. Jak mohu odemknout novou legendární jednotku Bard?
Pro odemčení legendární jednotky Bard musíte úspěšně dokončit úkoly spojené s Festivalu talentů a porazit bosse Dissonance na ostrově Rhandum.

3. Jaké jsou klíčové prvky hry Rush Royale?
Klíčové prvky hry Rush Royale zahrnují strategické rozhodování při výběru jednotek, taktiku v boji proti bossovi a kombinování jednotek pomocí merge mechanismů pro dosažení vítězství.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/rush-royale/83-million-installs-festival-of-talents/