Rytíři Vedy odhalují dubnové datum vydání

Nový akční RPG Astra: Knights of Veda má plánované vydání v dubnu 2024, jak bylo zveřejněno. Spuštění hry později letos je samozřejmě předcházeno předregistrací, která je nadšeně propagována nejen novým trailerem,…

Rytíři Vedy odhalují dubnové datum vydání

Nový akční RPG Astra: Knights of Veda má plánované vydání v dubnu 2024, jak bylo zveřejněno. Spuštění hry později letos je samozřejmě předcházeno předregistrací, která je nadšeně propagována nejen novým trailerem, ale také exkluzivním videem s podpisem K-pop hvězd nakladatelství (a větší zábavní společnosti) HYBE.

Astra: Knights of Veda je, jak již bylo zmíněno, akční RPG, které se pyšní vizuálně úchvatným uměleckým stylem v temném fantasy prostředí, které doprovází kombinace akce typu „beat ‚em up“ a pohybu v bocích. Budete bojovat za osvobození říše Planis od tyranického krále Magnuse a jeho hord nemrtvých a monstrózních bestií.

Hra slibuje emocionální příběh a akční dobrodružství, které hráče vtáhne do světa plného tajemství a nebezpečí. Díky bohatým herním mechanikám a pestrou skladbou nepřátel si hráči mohou užít hodiny zábavy a vzrušení.

Pokud jste fanoušky RPG her nebo akčního žánru, Astra: Knights of Veda by mělo být na vašem radaru. Slibuje kombinaci nádherného vizuálu, poutavého příběhu a bohatých herních mechanismů, které vás nepustí na chvilku.

FAQ:

1. Kdy bude možné si hru stáhnout?
Přesný datum vydání hry Astra: Knights of Veda je stanoveno na duben 2024. Před tím však mohou hráči provést předregistraci, aby získali exkluzivní benefity při spuštění hry.

2. Jaké platformy budou podporovány?
Astra: Knights of Veda bude k dispozici pro mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android.

3. Co hra přináší nového do světa RPG her?
Astra: Knights of Veda slibuje unikátní kombinaci akce typu „beat ‚em up“ a pohybu v bocích, která poskytne hráčům dynamický herní zážitek a možnost vyžít svůj strategický a bojový potenciál.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/astra-knights-of-veda/reveals-april-launch-date/