Rytíři Vedy: Předobjednání s trailerem pro hru!

Publisher HYBE IM a vývojář FLINT oznámili, že jsou nyní otevřeny předregistrace pro hru ASTRA: Knights of Veda, díky nimž máte možnost získat první přístup k hře ihned po jejím spuštění….

Rytíři Vedy: Předobjednání s trailerem pro hru!

Publisher HYBE IM a vývojář FLINT oznámili, že jsou nyní otevřeny předregistrace pro hru ASTRA: Knights of Veda, díky nimž máte možnost získat první přístup k hře ihned po jejím spuštění. Jak je u podobných akcí zvykem, přihlášení během fáze předregistrace by vás mělo odměnit speciálními herními dárky, mezi něž patří Launch Support Box s Mist Deer Necklace a Mist Deer Ring.

Během fáze předregistrace pro ASTRA: Knights of Veda se můžete těšit na získání speciálních odměn, a to dokonce i tehdy, pokud se přihlásí jeden milion hráčů. Prozatím vás MORPG zve k objevení legend o říši Planis před oficiálním spuštěním v dubnu. Speciální upoutávkový trailer by měl ještě více rozproudit nadšení kolem vydání, který si můžete prohlédnout níže:

Pokud chcete zjistit více informací a předregistrovat se, navštivte následující odkaz: [MORE](https://www.pocketgamer.com/astra-knights-of-veda/pre-reg-open/)

FAQ:
1. Jaké bonusy mohu získat při předregistraci?
Při předregistrování můžete získat speciální herní dárky, včetně Mist Deer Necklace a Mist Deer Ring.

2. Kdy můžu očekávat oficiální spuštění hry?
Hra ASTRA: Knights of Veda by měla být oficiálně spuštěna v dubnu.

3. Kde si mohu prohlédnout teaser trailer?
Teaser trailer můžete sledovat na [této stránce](https://www.pocketgamer.com/astra-knights-of-veda/pre-reg-open/).

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/astra-knights-of-veda/pre-reg-open/