Vypnout reklamy

Rytíři Vedy se chystají k startu předstahování, spuštění je blízko!

ASTRA: Knights of Veda se chystá na živý spuštění a přináší odměny pro předstahování a předregistrování! Potřebujeme všechny Pány knihy! Je skoro čas vyrazit! ASTRA: Knights of Veda Pre-Download je dostupný…

Rytíři Vedy se chystají k startu předstahování, spuštění je blízko!

ASTRA: Knights of Veda se chystá na živý spuštění a přináší odměny pro předstahování a předregistrování! Potřebujeme všechny Pány knihy! Je skoro čas vyrazit! ASTRA: Knights of Veda Pre-Download je dostupný na Google Play, což je jeden krok blíže k objevení kontinentu Planis.

Příběh a postavy

Svět ovládaný obry je osvobozen bohyní, která zanechává fragmenty. Tyto fragmenty posilují lidi nazývané Páni knihy, aby bojovali proti novému zlu.

Leon je silný vůdce, který bojuje za spravedlnost. Používá meč a štít k ochraně sebe a svých spojenců. Jeho speciální schopnost mu umožňuje nabrat rychlost a následně srazit nepřátele zpět.

Odmeny!

Ti, kteří se předem registrovali pro ASTRA: Knights of Veda, obdrží e-mail s jedinečným kupónovým kódem pro hru. S tímto kódem můžete získat Startovní podporu s Kartou jména startu, přívěskem Mist Deer Necklace a prstenem Mist Deer Ring.

Kupónový kód můžete uplatnit na webové stránce ASTRA: Knights of Veda přejít na stránku „Vyměnit kupón“ nebo jej uplatnit přímo ve hře.

Kromě toho můžete získat další ceny s ASTRA: Knights of Veda Pre-Download! Zde je seznam skvělých věcí, které můžete získat:

Všichni, kteří se přihlásili předem, obdrží kupónový kód pro Krystaly osudu ve hře. Během týdne spuštění dostane každý hráč Zlato, Refined Stones, Záznamy pocestného a další Krystaly osudu jako herní ceny.

Věci, které potřebujete vědět před ponořením se do hry!

Zkontrolujte e-mailovou adresu, kterou jste použili k předregistrování, pro svůj kupónový kód. Pamatujte si, že kupónový kód pro předregistrování platí pouze do oficiálního spuštění, takže jej použijte rychle!

Na vysvětlenou, Zásady ochrany soukromí ASTRA: Knights of Veda budou revidovány od 2. dubna 2024. Aktualizace upřesňuje, jak jsou vaše informace používány, včetně podrobností o mezinárodních přenosech dat.

Než odejdete, podívejte se na zvěsti o – Is Wuthering Waves the Next Big RPG? Předregistrace otevřena a trailer odhaluje náznaky.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Jak získat odměny za předregistrování hry ASTRA: Knights of Veda?

Odměny za předregistrování hry ASTRA: Knights of Veda obdržíte pomocí unikátního kupónového kódu odeslaného e-mailem.

2. Jak uplatnit kupónový kód pro hru ASTRA: Knights of Veda?

Kupónový kód pro hru ASTRA: Knights of Veda můžete uplatnit buď na webové stránce hry nebo přímo ve hře.

3. Jak dlouho platí kupónový kód pro hru ASTRA: Knights of Veda?

Kup

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/astra-knights-of-veda-pre-download/