S oslavami 4. výročí Dragon Raja přichází nový motocykl, události a 15. třída

Dragon Raja, úchvatný open-world cyberpunk MMORPG poháněný Unreal Engine, tento měsíc oslavuje čtvrté narozeniny.

K tomuto příležitosti vývojář Archosaur Games rozdává hráčům Dragon Raja dary. Mezi ně patří omezený Motor, exkluzivní Titul,…

S oslavami 4. výročí Dragon Raja přichází nový motocykl, události a 15. třída

Dragon Raja, úchvatný open-world cyberpunk MMORPG poháněný Unreal Engine, tento měsíc oslavuje čtvrté narozeniny.

K tomuto příležitosti vývojář Archosaur Games rozdává hráčům Dragon Raja dary. Mezi ně patří omezený Motor, exkluzivní Titul, události, odměny a dokonce i zcela nová třída postavy.

Více o této tajemné nováčkovi později. Nejdříve se podíváme na základní informace pro ty z vás, kteří ještě Dragon Raja nevyzkoušeli.

Co se týče hratelnosti, Dragon Raja je rozlehlé open-world RPG obývané přes 35 miliony hráči. Vy si vyberete třídu postavy, přizpůsobíte si svůj vzhled, postavíte virtuální domov, socializujete s ostatními hráči, vydáte se do dobrodružství, zapojíte se do bojů a prozkoumáte různá místa.

Hodně prozkoumávání.

Pro využití dvacátého výročního rozdání Dragon Raja stačí pouze přihlásit. Budete záplavou dárků od samého začátku, včetně Avatar Frame, Vybavení a celé řady vzácných předmětů.

Budete také moci získat omezený Motor, který budete potřebovat k průzkumu obrovského světa hry.

Nazvaný „Noční sledování“, tento exkluzivní nový motor rozšiřuje definici vozidla a je ideálním způsobem, jak objevovat vzdálené překvapení, které jsou rozptýleny po klidném severském lese, rušných ulicích Tokia, chodbách západní školy a jinde.

Druhá vlna výročních událostí nabídne náhled na novou třídu hry, která celkově vzroste z 14 na 15.

Zatím nemáme k dispozici její jméno, ale Archosaur Games odhalil, že nová třída má „snadný postoj k kouzlení, přesnou kontrolu elementární síly a dokonalou rovnováhu mezi ničivým ohněm a mrazivým ledu“.

Třetí vlna událostí bude zahrnovat celou novou vzpomínku, která vás seznámí s některými starými přáteli a místy, kdy se budete účastnit letního ohňostroje.

Během toho budete moci získat dárkové krabice s ohňostroji, pečetě s ohňostroji, tajemství ohňostrojů, zlato a mnoho dalších vzácných darů.

Nakonec čtvrtá vlna událostí vám umožní získat dárky jednoduše tím, že budete lajkovat příspěvky a trávit čas s přáteli. Tato vlna bude obsahovat událost Magic Student Union a „radostnou“ událost Memory of Union.

To vám umožní vytvořit si vlastní kouzelnou knihu a/nebo podporovat kouzelné knihy vytvořené vašimi přáteli na sociálních médiích. S touto událostí je nabídka tisíců diamantů

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/celebrate-dragon-rajas-4th-anniversary-with-new-motor-events-and-15th-class/