Informace o nadcházejícím Samsung telefonu Android Go

Samsung taktéž naskočí na vlak jménem Android Go. Právě první telefon této společnosti bude na odlehčeném Android systému s Galaxy J2 Core. Jedná se
Samsung firma

Samsung taktéž naskočí na vlak jménem Android Go. Právě první telefon této společnosti bude na odlehčeném Android systému s Galaxy J2 Core.

Jedná se téměř o oficiální informaci. Tento telefon má disponovat čtyř-jadrovým procesorem Eyxnos 7570 s 1GB RAM a zároveň s duální SIM kartou. Samsung Galaxy J2 Core nabízí hybridní duální SIM, to znamená, že můžete použít druhý slot nebo můžete využít microSD kartu.

Taktéž to vypadá, že zadní kryt se dá oddělat, tak jak u původních mobilních telefonu. Odstraníte baterií a vložíte SIM. Na fotkách jdou vidět micro-USB, což není nic překvapujícího, protože se jedna o telefon za opravdu nízkou cenu.

Android Go telefon přichází s před-nainstalovanými aplikacemi a u Galaxy J2 Core se třeba jedná o Galaxy Apps a Smart Switch. Je možné, že telefon Samsung představí na IFA 2018 v Berlíně. S Android Go systémem taktéž dorazí aplikace jako je Google Maps Go a další.

Zdroj PDF manual