Samsung a Arm začali pracovat na 6G mobilních datech.

V roce 2001 byla položena základní kámen pro éru chytrých telefonů, kterou momentálně zažíváme, díky uvedení sítí 3G. Ovšem skutečný rozvoj začal až v roce 2009, kdy přišly 4G sítě a…

Samsung a Arm začali pracovat na 6G mobilních datech.

V roce 2001 byla položena základní kámen pro éru chytrých telefonů, kterou momentálně zažíváme, díky uvedení sítí 3G. Ovšem skutečný rozvoj začal až v roce 2009, kdy přišly 4G sítě a možnost streamování videa na mobilních zařízeních. Deset let poté, vzhledem k neustále rostoucí potřebě dat, se začalo nasazovat 5G. Nicméně lidský hlad po datech nelze směřovat na dobu neurčitou, a tak společnosti Samsung a Arm pilně pracují na položení základů pro novou generaci mobilních dat.

Samsung a Arm spolupracují na vývoji technologií, které by měly přinést revoluci v oblasti mobilních dat. Tato nová technologie bude schopna dosáhnout nesrovnatelných rychlostí a kapacit, které překročí současné možnosti 5G sítí. Zatímco 5G nám přineslo rychlejší a spolehlivější připojení, nová generace datových sítí bude ještě pokročilejší a širší.

FAQ:
1. Jakou rychlost přenosu dat bude nová generace mobilních sítí schopna dosáhnout?
2. Jaké výhody přinese nová technologie pro běžného uživatele chytrého telefonu?
3. Kdy můžeme očekávat nasazení nové generace mobilních datových sítí do praxe?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-and-arm-have-already-started-working-on-6g-mobile-data/