Vypnout reklamy

Samsung má svého vlastního virtuálního asistenta od telefonu Samsung Galaxy S8. K dispozici je už i vlastní tlačítko pro jeho spuštění. Na veletrhu IFa 2018, který právě probíhá, tak šéf Samsungu řekl, že si představuje několik forem spolupráce s Googlem. Pro Google by mohla být lukrativní nabídka pracovat se Samsungem, protože Samsung má spoustu různých […]

3.9.2018

Samsung chce požádat o pomoc Google s vylepšením Bixby asistenta

Samsung má svého vlastního virtuálního asistenta od telefonu Samsung Galaxy S8. K dispozici je už i vlastní tlačítko pro jeho spuštění. Na veletrhu IFa 2018, který právě probíhá, tak šéf Samsungu řekl, že si představuje několik forem spolupráce s Googlem.

Pro Google by mohla být lukrativní nabídka pracovat se Samsungem, protože Samsung má spoustu různých produktů, kde bude chytrý asistent Bixby. Spousta výrobců může nabídnou pouze chytré reproduktory nebo displeje. Nicméně Samsung má produkty jako jsou tiskárny nebo i klimatizace, které se stávají chytřejšími.

Virtuální asistent od Samsungu již využívá vyhledávač Google, ale šéf Samsungu chce integrovat další Google produkty, jako jsou Google Mapy.

Spolupráce na úrovni umělé inteligence

Firma Google je nejlepší v oblasti umělé inteligence a strojového učení a právě proto by chtěla firma Samsung s Googlem spolupracovat.

Nicméně není jisté, jestli Google do toho půjde, protože je to vlastně konkurence v oblasti virtuálního asistentů a předávání svého know-how by mohlo Google ohrozit.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)