Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Samsung vrátí možnost používat vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy
26.6.2018

Samsung vrátí možnost používat vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy

Samsung vrátí možnost si nastavit své vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy. Učinil tak poté, co tato možnost s Android Oreo a na Galaxy S9 a S9+ zmizela. Na fóru se tak množily požadavky, které musí Samsung zapracovat do nové aktualizace aplikace Samsung zpráv.

Vše normálně fungovalo na Samsung telefonech s Android Nugát (verze 7) a staršími systémy, že jste si mohli nastavit specifický vyzváněcí tón pro zprávy. Ostatní aplikace pro zprávy tímto také disponují, ale bylo hezké vidět, že i výchozí aplikace tuto možnost má.

Samsung tuto funkci vlastní tóny pro zprávy opět vrátí

Nicméně z neznámých důvodu Samsung tuto možnost v Android Oreo (8 verze) odstranil, a tak na Galaxy S9 a S9 Plus nenalezneme již své vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy. Avšak lidé si stěžovali asi v 10 vláknech na Samsung fóru, které obsahovalo přes 150 stran.

Samsung se proto rozhodl, že v Galaxy Apps bude nová verze aplikace zprávy a to 4.4.30.5, kde bude možnost zvolit si vyzváněcí tón pro zprávy.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.