Vypnout reklamy

Samsung vrátí možnost používat vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy

Samsung vrátí možnost si nastavit své vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy. Učinil tak poté, co tato možnost s Android Oreo a na Galaxy
Samsung je stále jedničkou na trhu

Samsung vrátí možnost si nastavit své vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy. Učinil tak poté, co tato možnost s Android Oreo a na Galaxy S9 a S9+ zmizela. Na fóru se tak množily požadavky, které musí Samsung zapracovat do nové aktualizace aplikace Samsung zpráv.

Vše normálně fungovalo na Samsung telefonech s Android Nugát (verze 7) a staršími systémy, že jste si mohli nastavit specifický vyzváněcí tón pro zprávy. Ostatní aplikace pro zprávy tímto také disponují, ale bylo hezké vidět, že i výchozí aplikace tuto možnost má.

Samsung tuto funkci vlastní tóny pro zprávy opět vrátí

Nicméně z neznámých důvodu Samsung tuto možnost v Android Oreo (8 verze) odstranil, a tak na Galaxy S9 a S9 Plus nenalezneme již své vlastní vyzváněcí tóny pro zprávy. Avšak lidé si stěžovali asi v 10 vláknech na Samsung fóru, které obsahovalo přes 150 stran.

Samsung se proto rozhodl, že v Galaxy Apps bude nová verze aplikace zprávy a to 4.4.30.5, kde bude možnost zvolit si vyzváněcí tón pro zprávy.